بازگشت دوباره رامبد جوان به تلویزیون با خندوانه

بازگشت دوباره رامبد جوان به تلویزیون با خندوانه

۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۱ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - "جدیدا اخبار پرت وپلا راجع به کارهام در بعضی از بستر‌های خبری منتشر شده که به دوستان علاقمند عرض می‌کنم موضوعات کاریم رو خودم از صفحه‌م منتشر می‌کنم و اونچه که غیر از اینجا منتشر می‌شه (در صورت مغایرت با موضوعات منتشر شده در صفحه‌ی من) قطعا اشتباه و بی‌اساسه."

رامبد جوان با انتشار پیامی در صفحه مجازی خود از رسما ساخت سرى جديد خندوانه خبر داد.

رامبد جوان با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرامی خود نوشت:

سلام به همه

۱- با عذرخواهی از همه ی عزیزانی که در استندآپ شو با ما همراه بودن، داور های محترم سرکار خانم ویشکا آسایش و سروش صحت عزیز، همه همکاران و عوامل پشت صحنه، تمام شرکت کننده های محترم و دوستانی که برای شرکت در مسابقه ویدیو ارسال کرده بودن، اسپانسر های محترم و تماشاچیانی که منتظر پخش برنامه بودن، مسابقه ی اینترنتی استندآپ شو تعطیل شد و احتمالا به خندوانه که حدودای آبان ماه پخش خواهد شد منتقل می شه. با نام خنداننده شوی ۳ و البته بزرگتر و خفن تر و با فرصت بیشتر برای کمدین های جوان.

*به احتمال زیاد به تعداد پذیرفته شدگان هم اضافه خواهد شد. چه جوریش رو بعدا می گم.

۲- سریالی رو برای نمایش خانگی خواهم ساخت به اسم "شاخ" که ماجرای شکل گیری یک گروه موسیقی جوان و پرانرژی و مصممه. دیرتر اطلاعات بیشتر بهتون خواهم داد. یکی از نکات جذابش اینه که ۵ تا جوان ۲۰ تا ۲۵ سال که هنوز هیچ کدوم پا به جهان حرفه ای نذاشتن نقش های اصلی رو بازی خواهند کرد. همچنان مشغول تست گرفتن از هنرجو های بازیگری و البته نوازندگان جوان هستیم. (این راه فعلا ادامه داره).

۳-فاجعه ی بیروت یه اتفاق غم انگیز دیگه س در این دوران پر از ترس و نگرانی کرونا و فقر و بیکاری و تلخی های داخلی و خارجی. اینکه حالا موضعمون نسبت به جمعیت بزرگی از آدم های بیگناه پر از غیظ و خشم سیاسی و ... باشه هم غیر انسانیه و ترسناک.

۴-ماسک بزنین. جوووووون عزیزاتون ماااااااسک بزنین.

اخبار کرونا هر روز داره عجیب تر و ناامیدکننده تر و ترسناک تر می شه.

*اینکه بعضی ها تنهایی تو ماشین شخصی ماسک می زنن جدا خنده دار و عجیبه همونقدر عجیب که اونایی که وسط شلوغی و ... ماسک نمی زنن.

۵-بیاین بین کارای باحالی که می کنیم و باید بکنیم اینم اضافه کنیم: برای سرباز هایی که توی برجک های دیده بانی سر پستن دست تکون بدیم و بهشون اینو نشون بدیم که می بینیمشون و حواسمون بهشون هست. مطمیٔنم کیف می کنن.

۶- جدیدا اخبار پرت وپلا راجع به کارهام در بعضی از بستر های خبری منتشر شده که به دوستان علاقمند عرض می کنم موضوعات کاریم رو خودم از صفحه م منتشر می کنم و اونچه که غیر از اینجا منتشر می شه (در صورت مغایرت با موضوعات منتشر شده در صفحه ی من) قطعا اشتباه و بی اساسه.

۷-مخلص.

۸-براتون آرزوی سلامتی می کنم.

۹-امیدارم وضع زندگی و کار برای همه راحت و کم التهاب بشه. این روز ها گرونی شبیه فیلم های افسانه ای شده.

بازگشت دوباره رامبد جوان به تلویزیون با خندوانه

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط نیوز