مردم این روزها بیشتر به شادی نیاز دارند

مردم این روزها بیشتر به شادی نیاز دارند

۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - پس از دو ماه مرخصی به احترام ایام محرم و صفر از جمعه این هفته دوم آبان ماه «صبح جمعه با شما» به روی آنتن رادیو ایران می‌رود.

به نقل از شبکه رادیویی ایران، تهیه کننده، سردبیر و کارگردان برنامه رادیویی «صبح جمعه با شما» از شروع مجدد این برنامه خبر داد.

ساجد قدوسیان ادامه داد: «صبح جمعه با شما» از دیرباز پرمخاطب ترین برنامه طنز رادیو بوده و در این روزهای سخت می تواند تا حدی دل مردم را شاد کند که حداقل ساعاتی از فکر و خیال رهایی پیدا کنند.

کارگردان «صبح جمعه با شما» درباره چگونگی ضبط برنامه نیز افزود: البته همچنان به جهت حفظ سلامت مردم و هنرمندان، متاسفانه برنامه در حضور تماشاگران ضبط نمی شود و حتی ضبط برنامه در استودیو نیز با تعداد کمی از هنرمندان و در چند روز و با حفظ کامل شیوه نامه های بهداشتی انجام می شود. هر چند تولید اینچنینی برنامه بسیار سخت است ولی تصور می کنم مردم این روزها بیش از هر زمان دیگری به شادی نیاز دارند.
این سردبیر رادیو اضافه کرد: طبیعی است که بخش عمده ای از نمایشهای برنامه حول و حوش مساله کرونا باشد ولی رسالت برنامه صبح جمعه همچنان پابرجاست و ما به عنوان صدای مردم همواره مطالبات مخاطبانمان را با زبان طنز و کمدی مطرح می سازیم.
«صبح جمعه با شما»، هر جمعه ساعت ۹ صبح به تهیه کنندگی، سردبیری و کارگردانی ساجد قدوسیان از آنتن رادیو ایران پخش می شود.

منبع : خبرگزاری ایسنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز