آخرین خبر از وضعیت محمدعلی اسلامی ندوشن

آخرین خبر از وضعیت محمدعلی اسلامی ندوشن

۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - خانواده محمدعلی اسلامی ندوشن اعلام کردند: وضعیت سلامت ایشان پایدار است و جز عوارض ناشی از کهولت سن عارضه‌ای ندارند.

هر از چندگاهی شایعه درگذشت چهره های پیشکسوت فرهنگ و هنر در فضای مجازی و حتی گاهی رسانه های رسمی پخش می شود. البته گاهی تشابه اسمی نیز در دست به دست شدن شایعه های این چنینی دخیل بوده است. این بار قرعه به نام محمدعلی اسلامی ندوشن، نویسنده، مترجم و پژوهشگر ادبی پیشکسوت ۹۶ ساله، افتاده که چند سالی است در کانادا زندگی می کند.

محمود آموزگار - مترجم و ناشر - پس از پیگیری ایسنا، با بیان این که این خبر  خبر درستی نیستٰ و کذب است، می گوید: در تماسی که با خانم دکتر شیرین بیانی (همسر اسلامی ندوشن) داشتم، گفت حالش مجموعا خوب است و در زحمت نیست ولی خب ضعیف شده است.

همچنین در صفحه ای مجازی به نام «دکتر اسلامی ندوشن و دکتر بیانی ( اسلامی ندوشن)» در واکنش به این شایعه نوشته شده است: «نظر به پرسش مکرر همراهان ارجمند به اطلاع می رساند: پیرو گفت وگویی که ساعتی قبل با خانواده محترم استاد گرامی دکتر اسلامی ندوشن به عمل آمده وضعیت سلامتی ایشان پایدار است و جز عوارض ناشی از کهولت سن عارضه دیگری ندارند.

 بی شک با وجود مراقبت و همراهی همسر پرمهر و عطوفتی چون خانم دکتر بیانی، طیب خاطر علاقه مندان فراهم می شود.»

منبع : خبرگزاری ایسنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز