اختتامیه جشنواره ابوذر در قم برگزار می شود

اختتامیه جشنواره ابوذر در قم برگزار می شود

۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - دبیر کمیته داوری ششمین جشنواره ابوذر استان قم گفت: مراسم اختتامیه ششمین جشنواره ابوذر استان قم در روز پنجشنبه ۱۴ اسفندماه در تالار شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

سعید آقایی در گفت وگو با خبرنگاران ضمن اعلام پایان مراحل داوری ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان قم اظهارکرد: در ششمین جشنواره ابوذر با استفاده از تجارب گذشته از ترکیب هیات داوران بومی و غیربومی از اساتید باتجربه و حرفه ای حوزه رسانه استفاده شد و پس از یک ماه داوری آثار راه یافته به جشنواره در ۱۰ بخش به اتمام رسید.

وی با اشاره به برگزاری کارگاه های آموزشی تولید آثار رسانه ای افزود: در این دوره از جشنواره بسیج رسانه استان قم کارگاه های مختلفی در زمینه های عکاسی، کاریکاتور، سوژه پردازی طنز، گزارش نویسی و تیتر نویسی برگزار شد که در همین کارگاه های آموزشی تعدادی زیادی آثار رسانه ای تولید و به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

دبیر کمیته داوری ششمین جشنواره ابوذر قم بیان کرد: در بسیاری از بخش های جشنواره شاهد ارتقاء کمی و کیفی آثار راه یافته بودیم و امیدوار هستیم که با برگزاری منظم دوره های آموزشی و کارگاه های تولید محتوای رسانه ای در بخش های گوناگون خبری بتوانیم زمینه رشد و ارتقاء دانش رسانه ای همکاران دلسوز و سخت کوش رسانه ای در استان قم را فراهم کنیم.

آقایی خاطرنشان کرد: مراسم اختتامیه ششمین جشنواره ابوذر استان قم روز پنجشنبه ۱۴ اسفندماه در تالار شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود، در تلاش هستیم که با توجه به محدودیت های کرونایی  مراسم اختتامیه این جشنواره را با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و حضور منتخبین جشنواره برگزار کنیم.

منبع : خبرگزاری ایسنا