برق هتل های یزد وصل شد

برق هتل های یزد وصل شد

۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - استاندار یزد از رفع ناهماهنگی مربوط به قطع برق تعدادی از هتل‌های یزد خبر داد و گفت: به محض گزارش دادن این مشکل در خصوص این ناهماهنگی اقدام شده و برق این هتل‎ها مجدد وصل شد.

صبح امروز برق تعدادی از هتل های یزد با وجود مصوبات ابلاغی ستاد ملی کرونا مبنی بر حمایت دستگاه های خدمات رسان از واحدهای آسیب دیده از کرونا قطع شد ولی کمتر از چند ساعت بعد با پیگیری استاندار یزد، این ناهماهنگی در استان یزد برطرف شد.

«محمدعلی طالبی» استاندار یزد در گفت وگو با خبرنگار ایسنا ضمن اشاره به این که مشکل قطع برق هتل های یزد در همان لحظه ابتدایی برطرف شد، اظهار کرد: به محض گزارش دادن این مشکل در خصوص این ناهماهنگی اقدام شده و برق این هتل‎ها مجدد وصل شد.

وی با بیان این که مصوبات ستاد ملی کرونا همواره در دستور کار قرار دارد، گفت: گردشگری جزو آسیب دیده ترین اقشار در دوران کروناست که دولت در این راستا حمایت هایی مادی و معنوی را از این صنعت داشته و در استان یزد نیز با توجه به اهمیت گردشگری نیز حمایت هایی در حیطه استان داشتیم.

این مسئول با بیان این که گردشگری جزو محورهای اقتصادی و توسعه ای استان به شمار می رود، به اهمیت این صنعت و تلاش برای احیای مشاغل اسیب دیده و حمایت از آن ها اشاره کرد.

منبع : خبرگزاری ایسنا