کردستان، میزبان دهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت

کردستان، میزبان دهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت

۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - «دهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت» همراه با انتشار تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «عصرهای کریسکان» از سوی مؤسسه‌ی پژوهشی-فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

این مراسم روز دوشنبه ۱۸ اسفندماه در شهر سنندج، با حضور جمع محدودی از پیشکسوتان جهاد و مقاومت و فعالان حوزه ی ادبیات و هنر دفاع مقدس و مسئولان استانی، با رعایت دستور العمل های بهداشتی برگزار می شود.

کتاب «عصرهای کریسکان»، خاطرات آقای امیر سعیدزاده (سعید سردشتی) از فعالیت های دوران پیش از انقلاب و مجاهدت های دفاع مقدس تا رنج های اسارت در زندان های کومله و دموکرات است که به قلم کیانوش گلزار راغب تدوین و توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است.

پیش از این دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب اسلامی در همایش های جداگانه ای از کتاب های «نورالدین پسر ایران»، «پایی که جا ماند»، «لشکر خوبان»، «من زنده ام» ، «آن بیست وسه نفر»، «وقتی مهتاب گم شد، گلستان یازدهم، دختر شینا، آب هرگز نمی میرد»، «فرنگیس»، «در کمین گل سرخ»، «مربع های قرمز» تقدیر نموده و یادداشت ها و تقریظ های رهبر معظم انقلاب اسلامی را منتشر کرده بود.

این مراسم بصورت زنده از سایت و صفحات پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR در شبکه های اجتماعی و همچنین شبکه های مختلف سیما پخش خواهد شد.

منبع : خبرگزاری ایسنا