وبینار آموزشی عفاف و حجاب با موضوع "مراحل و ابعاد تربیت کودک" برگزار می شود
سرویس فرهنگ و هنر - ششمین وبینار آموزشی عفاف و حجاب با موضوع "مراحل و ابعاد تربیت کودک" به همت فرهنگسرای سرو در فضای مجازی برگزار می‌شود.

به نقل از فرهنگسرای سرو، این وبینار به بیان اهداف اصلی در تربیت کودکان که در دو دوره زیر شش سال و بالای شش سال برنامه ریزی شده است، توسط حجت الاسلام والمسلمین حسن جمالی کارشناس تولید قرارگاه عفاف و حجاب سازمان صدا و سیما، چهارشنبه ۲۵ فروردین ماه، ساعت 9:30 در فرهنگسرای سرو برگزار می شود.

در این نشست به مباحثی چون تربیت اعتقادی، اخلاقی، احکامی، جنسی، عقلانی، رزمی و دفاعی، تربیت سیاسی، روش های تربیت کودکان که دوران کودکی به دو بخش زیر شش سال و بالای شش سال تقسیم می شود توسط حجت الاسلام و المسلمین حسن جمالی کارشناس تولید قرارگاه عفاف و حجاب سازمان صدا و سیما مطرح خواهد شد.

حسن جمالی تحصیلات حوزوی اشتغال به سطح سه حوزه بوده که تحصیلات دانشگاهی کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی، فیلم نامه نویس در حوزه انیمیشن، مستند ساز، تهیه کننده، کارگردان، فعال رسانه ای در حوزه دین، نویسنده چندین فیلم نامه، تهیه کننده مستندهای با موضوع جریان های تکفیری، نمازجمعه و ...، تولید موشن گرافیک، انیمیشن و تیزر با موضوعات دینی، نویسنده کتاب پویانمایی و تربیت دینی کودک و منتقد دو دوره جشنواره فیلم فجر فعالیت داشته است.

علاقه مندان برای شرکت در این وبینار می توانند به لینک https://online.shahramookht.ir/ch/hijab وارد شوند و پس از ورود گزینه مهمان را انتخاب نمایند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۸۸۱۸۷۹ تماس بگیرند.

منبع : خبرگزاری ایسنا