استقبال گروه محمد رسول الله (ص) از ماه رمضان با تولید 7 اثر جدید
سرویس فرهنگ و هنر - گروه مدیحه سرایی و هم‌آوایی محمد رسول الله (ص) بسیج تهران بزرگ برای ایام ماه مبارک رمضان با تولید ۷ اثر تدارک گسترده‌ای دیده است.

گروه مدیحه سرایی و هم آوایی محمد رسول الله (ص) بسیج تهران بزرگ برای ایام ماه مبارک رمضان با تولید ۷ اثر تدارک گسترده ای دیده است.

رحیم قربانی سرپرست گروه محمد رسول الله (ص) درباره تولید آثار ویژه ماه مبارک رمضان گفت: امسال با توجه به شیوع کرونا و محدودیت برنامه های حضوری برنامه ریزی گسترده ای برای ماه رمضان داریم تا روزه داران از طریق رسانه ها از برنامه های این ماه عزیز بهره مند شوند.

وی در خصوص موضوعات آثار تولید شده گفت: این آثار مرتبط با ماه مبارک رمضان است و شامل جمع خوانی قرآن، اسماء الحسنی، دعای یا علی و یا عظیم (دو اثر)، دعای فرج، دعای جوشن کبیر و دعای ربنا است که برخی از آنها آماده انتشار و برخی در دست تولید و تلاش می کنیم تا نیمه ماه رمضان همه آثار را رونمایی کنیم.

قربانی ادامه داد: اثر اسماء الحسنی در حرم حضرت معصومه (س) تصویر برداری شده و با توجه به استقبال از این اثر در موقع افطار در اختیار رسانه ملی و دیگر رسانه ها برای پخش قرار می گیرد. همچنین همخوانی آیات ۴ تا ۸ سوره ابراهیم هم دیگر اثر تولیدی برای ماه مبارک است. این آیات را رهبر معظم انقلاب مورد تأکید قرار دادند.

سرپرست گروه محمد رسول الله (ص) با اشاره به تولید اثر دعای ماه رمضان گفت: دعای یا علی و یا عظیم یا دعای روزانه ماه رمضان دیگر اثر گروه است که در حرم مطهر امام رضا (ع) و حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) به صورت جداگانه تصویر برداری و تولید شده است.

وی ادامه داد: فرازی از دعای جوشن کبیر دیگر اثر تولید شده است که به همراه اثر دعای الهی عظم البلاء در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) تصویر برداری شده و در ایام ماه رمضان از شبکه های مختلف پخش می شود، همچنین دعای ربنا دیگر اثری که در دست تولید است و تصویر برداری آن در مدرسه عالی شهید مطهری تهران در حال انجام است.

منبع : خبرگزاری فارس