آسیب دیدگی نیکی کریمی سرصحنه فیلمبرداری

آسیب دیدگی نیکی کریمی سرصحنه فیلمبرداری

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - نیکی کریمی گفت: سر صحنه فیلم «دسته دختران» همان اوایل فیلمبرداری اتفاقی افتاد که به گردن و کمرم خیلی آسیب رسید و از پشت سر به شدت پرتاب شدم روی زمین، که اتفاق خطرناکی بود، ولی خدا را شکر به خیر گذشت.

نیکی کریمی که برای فیلمبرداری «دسته دختران» به خوزستان سفر کرده بود، در صحنه فیلمبرداری دچار حادثه ای شد که خودش می گوید به خیر گذشت.

به گزارش خبرآنلاین، نیکی کریمی در این باره به گفت: «ما از اواخر آذر و برای فیلم «دسته دختران» به کارگردانی خانم قیدی در آبادان بودیم و الان هم اهواز هستیم. اتفاقا خارج از کرونا و مسائل و مصائب آن سر صحنه این فیلم همان اوایل فیلمبرداری اتفاقی افتاد که به گردن و کمرم خیلی آسیب رسید و از پشت سر به شدت پرتاب شدم روی زمین، که اتفاق خطرناکی بود، ولی خدا را شکر به خیر گذشت.»

کریمی که ۲۵ سال پس از «برج مینو» دوباره به خوزستان برگشته، می گوید: «من سال ها پیش برای فیلم «برج مینو» در آبادان چند ماهی فیلم برداری داشتم؛ یکی دو جشنواره از طرف خانه سینما هم شرکت کرده بودم و حالا بعد از سال ها به اینجا برگشتم. خیلی دلم می خواست ببینم شهر چه پیشرفت هایی کرده است. خود مردم خوزستان یک اصطلاحی دارند و می گویند: «آبادان موزه دائمی جنگ است.»

منبع : فرارو

اسی خان ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۳
فدای سرم به درک به جهنم

سام ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۱
چته؟
.... ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۹
چته میخوای آدمو بخوری؟
شاپور ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۴
امیدوارم حالشون هر چه زودتر خوب بشه . خانم کریمی جز محدود هنرمندانی است که شخصیت و دارای متانت و وقاری خاص می باشد .

ناشناس ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۴
امیدوارم خوب بشه

...... ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۹
انشالله زود خوب بشین خانم کریمی

علی ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۶
خانم انسان با شخصیتی است که درک درستی از بازیگری و مردم جامعه خوددارد

مرجان ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۴
خانم کریمی هم خیلی خیلی خوشکله هم بازیگر خوبیه ..

ناشناس ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰
ای کاش همه بازیگرا و سلبریتی ها و حتی کارگردانها درک درستی از بازیگری و شغلشون مثل خانم کریمی داشتن.یک معلم چطور میدونه که باید یک معلم باقی بمونه و راه هدایت نشون بده یک بازیگر هم مثل معلم و بانو کریمی بدونه یک بازیگر باشخصیت و ابرومند باقی بمونه و بتمکه سر جاش.خیلی حالم خوب میشه وقتی میبینم خانم کریمی با متانت و جسارت و شجاعت مقابل مردهای بازیگر کارشو درست انجام میده و دیگه دنبال چشم چرانی دلدادگی نیست درود به شرفت.