اختصاص هدیه ریاست جمهوری برای آزادی زندانیان نیازمند توسط جمعی از طلاب
سرویس فرهنگ و هنر - جمعی از طلاب مؤسسه عالی فقه و علوم اسلامی با راه‌اندازی پویشی با عنوان «اختصاص هدیه ریاست جمهوری برای آزادی زندانیان نیازمند» برای این امر خدا پسندانه اقدام کردند.

جمعی از طلاب مؤسسه عالی فقه و علوم اسلامی با راه اندازی پویشی با عنوان «اختصاص هدیه ریاست جمهوری برای آزادی زندانیان نیازمند» برای آزادی زندانیان اقدام کردند.

در متن این پویش آمده است.

بسم الله الرحمن الرحیم

«این حالتی که در بین روحانیت شیعه وجود داشته - اینکه با مردم مأنوس است، از مردم مرتزق است، نسبت به مردم مشفق است، دردهای مردم دردهای اوست - این را باید حفظ کنید؛ این چیز خیلی مهمی است». (مقام معظم رهبری ۱۳۸۹/۰۴/۲۰)

در روزهای گذشته مبلغی تحت عنوان افطاری از جانب رئیس دولت و بدون اطلاع طلاب به حساب آنان واریز گردیده است.

نظر به تأکیدات مقام معظم رهبری پیرامون ضرورت همدلی، مواسات و کمک مؤمنانه و در ایام شهادت امام مهربانی ها امیرالمؤمنین علی علیه السلام، طلاب حوزه های علمیه در پویش هایی متنوع و متعدد مصمم هستند تا علیرغم فشار معیشتی و اقتصادی، این مبالغ را در  امور خیریه صرف نمایند.

در همین راستا، به همت طلاب مؤسسه عالی فقه و علوم اسلامی و با همکاری مرکز نیکوکاری اداره کل زندان های قم، پویشی خودجوش با عنوان «اختصاص هدیه ریاست جمهوری برای آزادی زندانیان نیازمند» شکل گرفته است تا در این شرایط دشوار اقتصادی، علاوه بر گره گشایی از نیازمندان، همانند مردم و در کنار آنان باشند.

طلاب مؤسسه عالی فقه و علوم اسلامی

منبع : خبرگزاری فارس