جشنواره داستان نویسی قم تمدید شد

جشنواره داستان نویسی قم تمدید شد

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - دبیر دومین دوره جشنواره ملی «داستان قم» ازتمدید این جشنواره تا۳۱ اردیبهشت خبر داد.

مژگان زینلی پور، دبیر دومین جشنواره ملی«داستان قم» و عضو هیئت مؤسس انجمن ادبی «پیرنگ»، با اعلام تمدید مهلت ارسال آثار این جشنواره تا۳۱ اردیبهشت، عنوان کرد: این جشنواره با محورهای زندگی و سیره کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س)،  آداب، رسوم، فرهنگ و اقلیم قم، کرونا در جاریِ زندگی و معرفی و پاسداشت مدافعان سلامت برگزار می شود.
وی بیان کرد: بخش ­های جشنواره از داستانک (حداکثر ۳۰۰ کلمه)، داستان کوتاه (حداکثر ۵۰۰۰ کلمه) و داستان مصوّر (فتورمان) تشکیل شده است که هر شرکت کننده می تواند در هر بخش حداکثر سه اثر ارسال کند و نباید آثار ارسالی در سایر جشنواره ها حائز رتبه شده باشد.
دبیر دومین جشنواره ملی«داستان قم» درباره شرایط هر بخش توضیح داد و گفت: در بخش داستان کوتاه و داستانک آثار ارسالی باید به صورت مجزا و در قالب فایل word با قلم B Nazanin و اندازه قلم ۱۴ باشد و در بخش داستان مصوّر هر اثر حداقل ۷ و حداکثر ۱۵ فریم عکس داشته باشد که عکس ها با دوربین حرفه ای یا موبایل با کیفیت گرفته شود.
 
زینلی پور تصریح کرد: مهلت ارسال آثار تا ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ تمدید شده است و اختتامیه جشنواره در دهه کرامت و همزمان با میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار می شود.

وی به نحوه  ارسال آثار نیز اشاره کرد و  گفت: علاقه مندان می توانند آثار خود را به ایمیل جشنواره به نشانی dastaneqom@gmail.com ارسال کنند.

منبع : خبرگزاری ایسنا