دو جایزه کانادایی ها برای فیلم (ما که هستیم؟)

دو جایزه کانادایی ها برای فیلم (ما که هستیم؟)

۰۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - فیلم سینمایی ما که هستیم؟ از ایران، موفق به کسب جایزه‌ای بین‌المللی از جشنواره‌ای کانادایی شد.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - سازندگان فیلم سینمایی «ما که هستیم؟» به نویسندگی و کارگردانی ابوالحسن کیوان، دو جایزه بهترین فیلم و بهترین فیلمبرداری را در اولین دوره از جشنواره بین المللی فیلم «کانادایین سینماتوگرافی اواردز» در تورنتوی کانادا کسب کردند.

مدیریت فیلمبرداری «ما که هستیم؟» بر عهده محمدرضا سجادیان بود.

در خلاصه داستان «ما که هستیم؟» آمده است: «بهرام، فرصت زندگی با دختر مورد علاقه اش را به خاطر مهاجرت دختر از دست می دهد. بعد پی می برد پدر و مادرش آن هایی نیستند که او را بزرگ کرده اند. زندگی او از این به بعد دستخوش چالشی عمیق می شود. او از این پس در جست وجوی یافتن پاسخی برای بحران هویت خود است.»

گروه بازیگران این فیلم را افشین نخعی، محمدرضا برزگر، مهدی خان احمدی، رایا نصیری، نینا برزگر، الهه پوررستمی، معصومه دشتی، شیما الله بیگی، آزاد پارسایی نژاد، مهدی ضیغمی مقدم، منصور زارع، معصومه زاهدی، هانی نیکوپیام، حسین برزگر، علی میرزایی، عرشیا باقری، محمد طاهانوری و هنرمند خردسال تلما رفعت خواه تشکیل می دهند.

جشنواره بین المللی فیلم «کانادایین سینماتوگرافی اواردز» هرسال با هدف کمک به هنر و صنعت فیلمسازی و سینماگران مستقل دنیا در شهر تورنتو کانادا برگزار می شود.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در برخط