شبی سه نوبت کنسرت آنلاین تا 23 خرداد

شبی سه نوبت کنسرت آنلاین تا 23 خرداد

۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - چهارمین دوره کنسرت‌های آنلاین «برخط ماه و نوا» که از شب گذشته، در سه نوبت آغاز شد تا یکشنبه ۲۳ خرداد ادامه خواهد داشت. 

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - چهارمین دوره کنسرت های آنلاین «برخط ماه و نوا» به صورت آنلاین از شب گذشته، پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ در سه نوبت توسط انجمن موسیقی ایران با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی و حمایت دفتر موسیقی آغاز شد و تا یکشنبه ۲۳ خرداد ادامه خواهد داشت. 

در نوبت اول اجراهای شب گذشته، حیدر کاکی، نوازنده تنبور و همایون کاکی، نوازنده کمانچه از کرمانشاه روی صحنه رفتند و گروهی سه نفره متشکل از علی ضرابی، نوازنده ترومپت، سیامک کریم پور، نوازنده ترومبن و فروغ فضلی، نوازنده پیانو به اجرا پرداختند. اجرای پایانی نیز به گروهی متشکل از احسان عبایی، نوازنده تار، سیدمحسن حسینی، آواز و مهدی رنگین کمان نوازنده تنبک اختصاص داشت.  

گونه های مختلف گنجانده شده در «برخط ماه و نوا» شامل موسیقی دستگاهی، نواحی و کلاسیک غربی و از صفحه اینستاگرام انجمن موسیقی ایران، بنیاد رودکی و هفدانگ قابل مشاهده است. مجموعه کنسرت های آنلاین در ماه های خرداد، تیر و مرداد ۱۴۰۰ طبق جدول های اجرایی پخش خواهند شد.

منبع : خبرآنلاین