برگزاری جلسه هماهنگی مراسم و پیگیری سانحه واژگونی اتوبوس خبرنگاران
سرویس فرهنگ و هنر - جلسه هماهنگی مراسم تشییع و بزرگداشت خبرنگاران جان‌باخته در سانحه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران - که عصر دیروز رخ داده بود - به ریاست معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد برگزار شد.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از ایسنا - این جلسه با حضور محمد خدادی معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد، متقیان مدیرعامل ایسنا، نوروزپور مدیرعامل ایرنا و نمایندگانی از سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان بهشت زهرا و وزارت راه و شهرسازی برگزار شده است.

این ستاد به دستور رئیس جمهور مسئولیت هماهنگی مراسم تشییع و بزرگداشت دو خبرنگار فقید ایسنا و ایرنا و پیگیری امور مصدومان سانحه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران و بررسی علل ماجرا را بر عهده دارد و کلیه پیگیری های حقوقی و قضایی مربوط به این سانحه تلخ بر عهده این ستاد گذاشته شده است.

در جلسه صبح امروز (پنجشنبه، 3 تیر) مقرر شد مراسم تشییع پیکر خبرنگاران ایسنا و ایرنا که در سانحه واژگونی اتوبوس در استان آذربایجان غربی جان باخته اند، ساعت ۹ صبح جمعه (۴ تیر) در قطعه نام آوران بهشت زهرا برگزار شود.

عصر چهارشنبه (۲ تیر) در حادثه واژگونی اتوبوس حامل تعدادی از خبرنگارانی که برای تهیه گزارش از دریاچه ارومیه عزیمت کرده بودند، تعدادی مصدوم شدند و «مهشاد کریمی» خبرنگار حوزه محیط زیست ایسنا و «ریحانه یاسینی» خبرنگار ایرنا در این حادثه جان باختند.

منبع : خبرگزاری ایسنا