معرفی داوران ایرانی و خارجی جشنواره جهانی شعر آئینی -  77 اثر به مرحله نهایی رفت
سرویس فرهنگ و هنر - دبیر جشنواره بین‌المللی شعر آئینی گفت: با اتمام مرحله داوری میانی ٧٧ شعر از مجموع ۴۶۴ شعر به مرحله نهایی راه یافت.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از فارس - حجت الاسلام سیدعبدالله حسینی دبیر جشنواره بین المللی شعر آئینی در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس از آغاز مرحله نهایی داوری جشنواره بین المللی شعر آئینی برای انتخاب شعر برگزیده سال خبر داد و اظهار داشت: با اتمام مرحله داوری میانی تعداد ٧٧ شعر از مجموع ۴۶۴ شعر به مرحله نهایی راه یافت. 

وی با بیان اینکه اکنون مرحله داوری نهایی جشنواره بین المللی شعر آئینی برای اهدا جایزه بزرگ  شعر سال را با داوری اساتید بزرگ شعر فارسی آغاز می کنیم، تصریح کرد: در این مرحله از میان ۷۷ اثر برگزیده نفرات اول تا دهم مسابقه مشخص خواهند شد و نتایج داوری ها در جلسه اختتامیه جشنواره به زودی اعلام می شود. 

معرفی داوران ایرانی و خارجی جشنواره جهانی شعر آئینی -  77 اثر به مرحله نهایی رفت

وی در پایان به نام داوران مرحله نهایی اشاره کرد و افزود: علی انسانی، هادی سعیدی کیاسری، محمدرضا سنگری، محمدعلی مجاهدی، علی معلم دامغانی، علی موسوی گرمارودی و سیدحسین مهدوی «م. موید» از ایران و محمدکاظم کاظمی و سیدرضا محمدی از افغانستان، داوران بخش نهایی هستند.

منبع : خبرگزاری فارس