جزئیاتی از فصل سوم (دست فرمون) با اجرای کامران تفتی

جزئیاتی از فصل سوم (دست فرمون) با اجرای کامران تفتی

۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - فصل سوم «دست‌فرمون» که به‌تازگی با برگزاری و ضبط مسابقات گروه‌های امدادی کلید خورده قرار است، به‌زودی از شبکه نسیم پخش شود.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - ضبط فصل سوم مسابقه «دست فرمون» به تهیه کنندگی محمود محمودی با اجرای کامران تفتی آغاز شده و گروه تولید در حال حاضر، مشغول برگزاری و ضبط مسابقات گروه های امدادی شرکت کنندگان از استان های مختلف کشور است.

طبق اعلام روابط عمومی پروژه، ضبط این مسابقه پیش از این قرار بود ابتدای تابستان شروع شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا و حفظ ایمنی عوامل و شرکت کنندگان به تعویق افتاد.

فصل جدید «دست فرمون»، شامل دو بخش اصلی مسابقات گروه های امدادی و باشگاه اتومبیل رانی خواهد بود. بخش امدادی این مسابقه شامل ۳۰ تیم از استان های مختلف کشور است که سرعت عمل و مهارت شان مورد آزمایش قرار می گیرد. باشگاه اتومبیلرانی «دست فرمون» نیز شامل چهار گروه است و مربیان پس از اردوهای ۱۰ روزه در شهرهای ارومیه، شیراز، کرمانشاه و تهران بهترین راننده های گروه خود را از میان ۲۰ شرکت کننده انتخاب می کنند و به تماشای رقابت آن ها می نشینند. محسن جعفری، شروین یگانه، فرهاد مطلبی و یلدا مرادی مربیان فصل سوم باشگاه اتومبیلرانی «دست فرمون» هستند.

فصل نخست این مسابقه سال ۹۸ و فصل دوم آن شهریور ۹۹ با اجرای کامران تفتی از شبکه نسیم پخش شد.

جزئیاتی از فصل سوم (دست فرمون) با اجرای کامران تفتی

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در برخط نیوز