شروع ثبت نام کارگاه های مجازی فصل پاییز کانون

شروع ثبت نام کارگاه های مجازی فصل پاییز کانون

۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و تحول اداری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از آغاز ثبت‌نام دوره‌های مجازی فصل پاییز از ۱۷ مهر ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از ایسنا - اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، حامد آخوندی بیان کرد: کودکان و نوجوانان سراسر کشور می توانند در کارگاه های فرهنگی، هنری، ادبی، حال خوش زندگی و سواد اقتصادی و... کانون مجازی شرکت کنند. کودکان و نوجوانان می توانند ضمن حضور در دوره های ملی و استانی در کارگاه های دیگر استان های کشور هم شرکت کنند.

او ادامه داد: در این فصل  از برخی از مربیان استان ها به عنوان مربیان کارگاه های ملی استفاده خواهد شد. در دوره های شطرنج، بازیگری و رباتیک هم از استادان کانونی و هم غیرکانونی به عنوان مربی در کنار کودکان و نوجوانان سراسر کشور خواهند بود.


آخوندی با بیان این که در فصل تابستان ۲۴۲۲ کارگاه به حد نصاب رسید، افزود: کودکان و نوجوانان در این فصل از کارگاه های هنری و کارگاه های حال خوش زندگی که به آموزش مهارت های زندگی می پردازد استقبال خوبی کردند و در فصل تابستان شاهد برگزاری ۷۳ کارگاه با موضوع مهارت های زندگی بودیم.


علاقه مندان از روز ۱۷ تا ۳۰ مهر فرصت دارند با مراجعه به پایگاه مجازی کانون به نشانی www.kpf.ir ضمن عضویت در کانون از آموزش های مجازی آن بهره ببرند.

کارگاه های مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از اول آبان آغاز می شود.

منبع : خبرگزاری ایسنا