(کودک من) منتشر شد

(کودک من) منتشر شد

۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - «کودک من؛ راهنمای عملی والدین از بارداری تا سه‌سالگی» منتشر شد.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از ایسنا - این کتاب  نوشته سمیرا افشاری نژاد روان شناس کودک و با ویراستاری علمی آسیه اناری، روانشناس بالینی کودک و نوجوان در شش فصل و ۱۶۸ صفحه توسط انتشارات یاسما وابسته به مرکز مشاوره یاسان و با همکاری انجمن روانشناسی بالینی کودک و نوجوان ایران منتشر شده است.

در معرفی ناشر از این کتاب آمده است: نویسنده مشکلات رایج کودکان از بارداری تا سه سالگی را مورد بررسی قرار می دهد. مسائل دوره بارداری و نوزادی، بارداری فرزند دوم، غذا خوردن، صحبت کردن، خوابیدن، راه رفتن، از پوشک گرفتن، و مشکلات رفتاری از جمله بیش فعالی، اختلال یادگیری، پرخاشگری و رفتارهای اضطرابی از بخش های این کتاب هستند.

در مقدمه کتاب آمده است: «کودک من (۱)؛ راهنمای عملی والدین از بارداری تا سه سالگی» نوشته سمیرا افشاری نژاد اولین سری از مجموعه کتاب های فرزندپروری انتشارات یاسما، تلاش می کند خلاء های موجود در عرصه تربیت کودک را پر کرده و با توجه به جزئیات کاربردی و طبقه بندی سنین به مثابه جعبه ابزای در اختیار والدین قرار گیرد. امید است کتاب پیش رو سهمی کوچک در کاهش نگرانی های مادران و پدران جوان از بارداری تا پایان دوران نوپایی کودکان داشته باشد و به کاهش مشکلات عمیق رفتاری و شخصیتی که ریشه در این دورۀ تحولی بسیار تاثیرگذار دارند، کمک شایان توجهی کند.

منبع : خبرگزاری ایسنا