نشست "مولانا و حافظ" در شیراز برگزار می شود

نشست "مولانا و حافظ" در شیراز برگزار می شود

۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - به مناسبت روز بزرگداشت مولانا جلال‌الدین، یک نشست علمی هنری با موضوع "مولانا و خواجه حافظ؛ میناگران سلوک الهی" در شیراز برگزار خواهد شد.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از ایسنا - به مناسبت هفتم مهرماه و روز بزرگداشت حضرت جلال الدین محمد بلخی، یک نشست علمی هنری با عنوان "مولانا و خواجه حافظ؛ میناگران سلوک الهی" و با سخنرانی محمدیوسف نیری، مولوی شناس و استاد دانشگاه شیراز، برگزار می شود.

مرکز حافظ شناسی-کرسی پژوهشی حافظ، این نشست علمی هنری را پیش آهنگ برنامه های یادروز حافظ دانسته و اعلام کرده است که این نشست علمی حاصل همکاری با مرکز پژوهش های زبان و ادبیات فارسی دانشگاه شیراز است.

نشست "مولانا و حافظ" قرار است عصر چهارشنبه هفتم مهر و با استفاده از بستر فضای مجازی برگزار شود و در برپایی آن اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیریت فرهنگی دانشگاه شیراز و شرکت دانش بنیان ابردراک، همکاری دارند.

علاقه مندان می توانند راس ساعت 18 و 30 عصر چهارشنبه هفتم مهر، این نشست را در نشانی های https://derak.cloud/hafez و @hafezstudiescenter (صفحه مرکز حافظ شناسی در اینستاگرام) دنبال کنند.

منبع : خبرگزاری ایسنا