دسترسی زائران به ضریح حضرت معصومه(س) فراهم شد

دسترسی زائران به ضریح حضرت معصومه(س) فراهم شد

۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - مدیر حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) از ایجاد دسترسی‌های جدید به ضریح شریف کریمه اهل‌بیت (س) خبر داد و گفت: رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک و حفظ فاصله همچنان با قوت دنبال می‌شود.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از ایسنا - حجت الاسلام علی اشرف عبدی، مدیر حرم مطهر حضرت معصومه (س)، با اشاره به اینکه رعایت شیوه نامه های بهداشتی به صورت جدی در آستان مقدس دنبال می شود، عنوان کرد: به علت شیوع ویروس کرونا و با توجه به تاکیدات مسئولان بهداشتی آستان، محدودیت هایی در اطراف مضجع شریف حضرت معصومه (س) ایجاد شد تا شیوه نامه های بهداشتی در حد امکان رعایت شود.

وی اضافه کرد: اکنون با نزولی شدن روند بستری و فوتی کرونا در قم و همچنین افزایش آمار واکسیناسیون محدودیت های اطراف مضجع شریف کاهش یافته است.

مدیر حرم مطهر حضرت معصومه (س) با اشاره به تعیین مسیرهای جدید در اطراف مضجع شریف گفت: اکنون امکان دسترسی زائران به ضریح فراهم شده است اما همچنان زائران با حفظ فاصله و استفاده از ماسک به زیارت مشرف می شوند.

وی با تاکید بر اینکه خادمان آستان مقدس حرم مطهر حضرت معصومه (س)در اطراف ضریح تدابیر بهداشتی را به صورت ویژه تر دنبال می کنند، تصریح کرد: امیدواریم هر چه زودتر بیماری کرونا ریشه کن شود و زائران همانند گذشته بتوانند بدون محدودیت ها به زیارت حضرت معصومه (س) مشرف شوند.

منبع : خبرگزاری ایسنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز