مروری بر عناوین شماره جدید ماهنامه (فکه)

مروری بر عناوین شماره جدید ماهنامه (فکه)

۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - شماره 223 ماهنامه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی «فکه» از سوی مؤسسه فرهنگی هنری جنات فکه ویژه آذر ماه 1400 به چاپ رسید.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از ایسنا - شماره جدید نشریه «فکه» به پرونده ویژه شهید مدافع حرم «حمید قاسمپور» پرداخته و عناوینی از جمله «در اوج اقتدار؛ بررسی مقابله اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با زورگویی آمریکا»، «اولین دانشگاه های ایرانی چه زمانی ساخته شدند؟؛ نگاهی به تاسیس دانشگاه در ایران به مناسبت ۱۶ آذر و روز دانشجو»، «دانشجوی مومن و انقلابی کیست؟؛  ویژگی های دانشجوی تاثیرگذار از دیدگاه قرآن» و «الگوی نامبارک؛ ۱۰ آذر؛ روز جهانی ایدز - جستاری پیرامون سندروم نقص ایمنی و ویروس اچ آی وی» در آن منتشر شده است.

همچنین «حمزه مدافعان حرم»، «بنویس حمید و بخوان حمزه»، «دزدی حقیقی افکار در فضای مجازی»، «هرکه دارد هوس کرب وبلا بسم الله»، «خوش آن چاهی که آب از خود درآید»، «حقیقتِ مجاز، مجازِ حقیقت»، «دانشجوی تراز انقلاب»، «توطئه، مقاومت»، «دوباره حر»، «مرغ آمین»، «اسلام را بیش تر از او دوست دارم» و «از قفس پریده» هم از دیگر مطالبی هستند که در ماهنامه «فکه» به چاپ رسیده اند.

ماهنامه «فکه» از سوی مؤسسه فرهنگی هنری جنات فکه به مطالبی مربوط به انقلاب اسلامی، دوران هشت سال دفاع مقدس و زندگینامه و سیره شهدا می پردازد.

منبع : خبرگزاری ایسنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز