پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی شهادت جانباز (سید محسن مرتضوی)
سرویس فرهنگ و هنر - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی وصل عاشقانه جانباز شهید گرانقدر «سید محسن مرتضوی» را تهنیت گفت.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از ایسنا - متن پیام سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون
خانواده محترم جانباز شهید گرانقدر مرتضوی
سلامٌ علیکم
عظمت و اقتدار ایران اسلامی مرهون همت ایثارگران و دلاوری جانبازان سرافرازی است که بر سر پیمان ماندند و در اعتلای خط سرخ شهادت و میراث گرانقدر شهدا کوشیدند. آنان که دیروز پیشگامان عرصه نبرد حق علیه باطل بودند و امروز پهلوانان عرصه شکیبایی و اسوه های استقامت هستند. جانبازان با روح آسمانی خویش متجلی شکوه ایثار گشتند و اجر ایمان و مجاهدتشان، روح پر تمنای آنان را به همرزمان شهیدشان واصل می کند.
وصل عاشقانه جانباز شهید گرانقدر «سید محسن مرتضوی» که سال ها به عنوان یکی از مدیران زحمت کش در بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان البرز، تهران بزرگ و معاونت حقوقی خدمات ارزشمندی به خانواده معزز شهدا و ایثارگران داشته اند تهنیت باد که شایسته و سزاوار این مرتبه والا بود. به یقین از دست دادن این سرمایه های اجتماعی برای ملت شریف ایران بسیار غم انگیز است.
 ضمن عرض تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم، صبر جمیل بازماندگان و علو درجات برای آن مرحوم از بارگاه ایزد منان خواستارم.
 روحش شاد، یادش گرامی و راهش پر رهرو باد.
سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران.

منبع : خبرگزاری ایسنا