تسریع در تکمیل ساخت کتابخانه عمومی دورود مطالبه اصلی مردم است
سرویس فرهنگ و هنر - نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: تسریع در تکمیل ساخت کتابخانه عمومی شماره دو شهر دورود یکی از مطالبات اصلی مردم این شهر است.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از ایسنا - حسین گودرزی، با هدف تسریع در ساخت کتابخانه عمومی شماره دو شهر دورود، از این پروژه بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت آن قرار گرفت و افزود: نقش کتابخانه های عمومی در توسعه فرهنگی جامعه بسیار حائز اهمیت است.

وی بیان کرد: بخش فرهنگ علاوه بر اینکه مرکز ثقل توسعه و آبادانی در جامعه بوده، موجب پیشرفت و نیرو محرکه دیگر بخش ها نیز است.

گودرزی تسریع در تکمیل ساخت کتابخانه عمومی شماره دو شهر دورود را یکی از مطالبات اصلی مردم این شهر دانست و اظهار کرد: امید است از محل اعتبارات تخصیص یافته سفر اخیر ریاست جمهوری به استان و همچنین تخصیص صد درصدی اعتبارات استانی در نیمه نخست سال آینده شاهد به  بهره برداری رسیدن این کتابخانه باشیم.

نماینده مردم شهرستان های دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:  با توجه به پیشینه فرهنگی مردم شهرستان های دورود و ازنا و بخش های تابعه، توسعه مراکز فرهنگی به ویژه کتابخانه های عمومی، بسیار قابل توجه بوده و در این راستا باید بیش از پیش تلاش کرد.

منبع : خبرگزاری ایسنا