پویش (نذر کتاب) فراخوان داد

پویش (نذر کتاب) فراخوان داد

۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۵ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - پویش ملی نذر کتاب همزمان با دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوی خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از ایسنا - ستاد خبری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، خانه کتاب و ادبیات ایران پویش ملی «نذر کتاب» را با یاری خیرین و حامیان حقیقی و حقوقی همزمان با دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران و با هدف رساندن کتاب به علاقه مندانی که امکان خرید کتاب ندارند، اجرا می کند.

علاقه مندان برای مشارکت در این پویش می توانند با مراجعه به ketab.ir وارد سامانه دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران شده و از طریق صفحه نذر کتاب مبلغ مورد نظر خود را در درگاه اختصاصی این پویش پرداخت کنند. همچنین شماره حساب ۱۰/۷۷۲۲۷۷۷/۱ و شماره کارت ۱۸۶۷_۱۰۴۸_۷۲۷۰_۵۰۴۱ بانک رسالت به نام خانه کتاب و ادبیات ایران برای دریافت حمایت های مردمی پیش بینی شده است.

حامیان حقیقی و حقوقی مشارکت‎ کننده در این پویش می توانند معادل وجه واریزی، مشخصات و کدملی افراد یا گروه هایی را اعلام کنند تا کد ملی آن ها براساس میزان مبلغ واریزی حامی شارژ شود.

بر اساس این فراخوان، اگر فرد یا گروه خاصی مورد نظر حامیان نباشد، خانه کتاب و ادبیات ایران با سمن ها (سازمان های مردم نهاد) و گروه های جهادی که در سطح کشور نیازسنجی انجام داده و گروه های هدف را برای بهره مندی از این طرح شناسایی کرده اند، تعامل کرده و پس از کسب اطلاعات لازم متناسب با نیاز آن ها کد اعتباری رایگان برای خرید کتاب اختصاص خواهد داد.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۷۶۱۸۸۶۵-۰۹۳۸ و ۹۱۰۰۹۸۹۸-۰۲۱ داخلی ۲۰۰۰ تماس بگیرند.

 امکان ارائه گزارش کامل از تمامی مراحل حمایت تا ارسال کتاب به صورت تفکیکی وجود دارد.

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم بهمن ماه آغاز می شود و تا دهم بهمن ماه ١٤٠٠ به مدت هشت روز ادامه خواهد داشت. علاقه مندان برای بازدید و خرید کتاب می توانند به ketab.ir مراجعه کنند.

منبع : خبرگزاری ایسنا