تغییر در یک برنامه قدیمی تلویزیونی

تغییر در یک برنامه قدیمی تلویزیونی

۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - برنامه شما و سیما که سالهاست از شبکه اول سیما پخش می شود، از جمعه این هفته با تغییراتی در پخش از جمله تغییر در هویت بصری، همراه خواهد بود.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از ایسنا - روابط عمومی معاونت سیما، در تغییرات جدید «شما و سیما»، تیتراژ برنامه، سرآیتم ها و وله ها تغییر کرده و در بخش گزارش های مردمی و گزارش های ویژه، سعی شده از نشانه هایی که مربوط به تلویزیون و تولید برنامه های نمایشی است، حداکثر بهره برداری شود.

گرافیک برنامه به فضای داخلی مدرن و امروزی نزدیک و سعی شده وفاداری به رنگ بندی های شبکه یک، لحاظ شود.
از آن جهت که خاستگاه اول این برنامه شبکه یک سیماست از ترکیب رنگ های سفید و آبی که متعلق به این شبکه است نیز بهره گرفته شده است. 
همچنین در گرافیک جدید تیتراژ برنامه، روند تغییر شکل تلویزیون مدنظر قرار گرفته و تصاویر تلویزیون های امروزی جدید جایگزین تلویزیون های قدیمی شده و به نوعی روند تغییر تکنولوژی روز  مدنظر قرار گرفته شده است.
همچنین قرار است در بخش خبر تغییراتی به لحاظ ساختار، چینش و انتخاب خبرها صورت گیرد.
«شما و سیما» به ارائه گزارش های تصویری از برنامه ها و فعالیت های شبکه های سیما و بخش های مختلف می پردازد و پخش پشت صحنه برنامه های نمایشی و غیرنمایشی و مصاحبه با عوامل برنامه ساز و مردم بخش پیامک های ارسالی مردم و شنیدن نقطه نظرات و دیدگاه ها از قسمت های گوناگون،  این برنامه است.
این برنامه سالهاست جمعه ها پیش از ظهر از شبکه یک، بامداد روز جمعه از شبکه سه و شنبه ها حوالی ظهر از شبکه نسیم بازپخش می شود.

منبع : خبرگزاری ایسنا

آخرین اخبار سرویس فرهنگ و هنر