بازگشت بخش (تجلی اراده ملی) به جشنواره فجر

بازگشت بخش (تجلی اراده ملی) به جشنواره فجر

۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - با اعلام ستاد برگزاری چهلمین جشنواره فیلم فجر، بخش تجلی اراده ملی به روال سال‌های گذشته، در این دوره جشنواره برگزار خواهد شد.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین -   روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، ستاد برگزاری چهلمین جشنواره فیلم فجر به منظور گسترش ارتباط دو سویه میان سینماگران و دستگاه ها، نهادها و سازمان های علاقه مند به فرهنگ عمومی و حمایت از موضوعات ارزشمند با بیان هنری و خلاقانه سینمایی، بخش «تجلی اراده ملی» را با مشارکت وزارتخانه ها، سازمان ها، نهادها، شرکت ها، مراکز و موسسات دولتی و نیز شرکت ها، دفاتر و مجامع بخش خصوصی، برگزار خواهد کرد.

در این بخش به روال سال های گذشته، دستگاه های متقاضی مشارکت در بخش تجلی اراده ملی جشنواره فیلم فجر، با معرفی هیئت داوران و تامین جوایز در قالب شیوه نامه جشنواره فجر، امکان تماشا و داوری آثاری را که در بخش مسابقه سینمای ایران (سودای سیمرغ) پذیرفته شده اند، در محدوده مأموریت های موضوعی و سازمانی در اختیار خواهند داشت و در پایان، با توجه به اولویت های موضوعی سازمان متبوع، طی مراسمی با حضور مقامات، هنرمندان و رسانه ها به فیلم های منتخب از نگاه خود، جوایزی اهدا خواهند کرد.

فراخوان شرکت در این بخش، در سایت جشنواره منتشر شده و متقاضیان جهت اعلام وضعیت حضور در این رویداد، تا پنجم بهمن ۱۴۰۰ فرصت خواهند داشت.

بخش تجلی اراده ملی از دوره بیست و پنجم، به عنوان بخش جنبی جشنواره فیلم فجر (به جز دوره های ۲۷، ۳۳، ۳۴، ۳۵ و ۳۹) برگزار شده است.

چهلمین جشنواره فیلم فجر در دو بخش فرهنگی و رقابتی از ۱۲ تا ۲۲ بهمن به دبیری مسعود نقاش زاده برگزار خواهد شد.

منبع : خبرآنلاین