گزارش کنسرت ها - پاپ چیره شد!

گزارش کنسرت ها - پاپ چیره شد!

۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۴ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - بیش از یک ماه از آغاز برگزاری کنسرت‌ها می‌گذرد و همچنان جای خالی ژانرهایی چون موسیقی ایرانی، نواحی یا کلاسیک احساس می‌شود. درواقع شمار اجراهای پاپ چنان نسبت به سایر ژانرها بیشتر است که تعداد اندک اجراهای این بخش‌ها چندان به چشم نمی‌آید.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از ایسنا - فعالیت در حوزه موسیقی ایرانی، نواحی یا کلاسیک همواره برای بقاء نیازمند حمایت های دولتی است و چه بسا بسیاری از هنرمندان این حوزه ها، معتقدند در دنیا ژانرهایی که مخاطب محدودتر و فضای خاص تری دارند، از حمایت های دولتی برای فعالیت بهره مند می شوند.

با این حال باید منتظر ماند و دید که در صورت تداوم برگزاری کنسرت های حضوری با وجود شرایط فعلی شیوع کرونا در کشور، برگزاری اجراهای موسیقی در حوزه های نام برده به کجا خواهد رسید.

در ادامه نگاهی خواهیم داشت به اجراهای پیش رو در تهران:

سه شنبه ـ پنجم بهمن ماه ـ کنسرت هایی از اشوان در رویال هال هتل اسپیناس پالاس در دو سانس ۱۸:۲۰ و ۲۱:۵۰، پرواز همای در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲ در سالن همایش ایرانیان، میثم ابراهیمی در سالن میلاد نمایشگاه در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ و سالار عقیلی ساعت ۱۹:۳۰ در تالار وحدت برگزار می شود.

همچنین ششم بهمن امید حاجیلی در دو سانس ۱۸:۲۰ و ۲۱:۵۰ در رویال هال هتل اسپیناس پالاس، مسیح و آرش سالن وزارت کشور در دو سانس ۱۹ و ۲۲ و علیرضا طلیسچی در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ به روی صحنه می روند.

محسن ابراهیم زاده هفتم بهمن ماه در دو سانس ۱۸:۲۰ و ۲۱:۲۰ در مرکز همایش های برج میلاد، هوروش بند هفتم بهمن در رویال هال هتل اسپیناس پالاس در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲، آرش و مسیح نیز در همین روز در سالن وزارت کشور در دو سانس ۱۹ و ۲۲ و بابک جهانبخش در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران کنسرت خواهند داشت.

اشوان در رویال هال هتل اسپیناس پالاس در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲، آرون افشار در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲ و ناصر زینلی در سالن وزارت کشور در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲، هشتم بهمن ماه اجرا خواهند داشت.

همچنین علیرضا پوراستاد نهم بهمن ساعت ۲۲ در سالن وزارت کشور، رضا بهرام دهم بهمن در دو سانس ۱۸:۲۰ و ۲۱:۵۰ در رویال هال هتل اسپیناس پالاس، بهنام بانی نهم بهمن در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲ در میلاد نمایشگاه بین المللی تهران و حامی ۱۲ بهمن در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن همایش ایرانیان به روی صحنه می روند.

همچنین ارکستر سمفونیک تهران به رهبری نصیر حیدریان از ششم تا هشتم بهمن به مدت سه شب ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت به روی صحنه می رود.

منبع : خبرگزاری ایسنا