چاره برون رفت از تنگاها تفکر بسیجی است

چاره برون رفت از تنگاها تفکر بسیجی است

۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - فرماندار شهرستان کلاله با اشاره به اینکه مشکلات و دغدغه های مردم در حوزه های مختلف به ویژه اقتصاد قابل رفع است، گفت: چاره برون رفت از تنگاها تفکر بسیجی است.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از ایسنا - فرهاد شیبک در جلسه مشترک با هیئت رئیسه مجمع بسیج شهرستان کلاله با تقدیر از حضور همیشگی بسیج در کنار دولت ها برای کمک به توسعه کشور، اظهار کرد: در طول سالهای متمادی همه شاهد بوده اند که مجموعه نهاد انقلابی و مردمی بسیج در تمامی عرصه ها در کنار دولت ها بوده و بدون هیچ منت و ادعایی برای توسعه و کاهش محرومیت ها رشادت به خرج داده است.

وی با بیان اینکه شعار بسیج مبنی بر حفظ دستاوردهای انقلاب یک شعار اصولی و مبتنی بر تفکر امامین انقلاب است، افزود: اینکه بسیج در طول دهه های بعد از انقلاب اسلامی، دولت اسلامی و مردمی را دستاورد انقلاب دانسته و برای حفظ و صیانت از آن از هیچ کمکی دریغ نکرده است نشان از فهم عمیق و درست از مبانی انقلاب دارد.

فرماندار شهرستان کلاله با تاکید بر اینکه روحیه و تفکر بسیجی موجب رشد و تعالی جامعه خواهد شد، خاطرنشان کرد: تردید نداشته باشید که تمامی مشکلات کشور به ویژه مشکلات اقتصادی با استقرار تفکر بسیجی و جهادی در مدیران و مردم قابل حل و رفع خواهد بود.

چاره برون رفت از تنگاها تفکر بسیجی است

شیبک با اشاره به اینکه در دوران هشت سال دفاع مقدس، روحیه بسیجی و انقلابی بود که باعث شد حتی یک وجب از خاک ایران اسلامی را به دشمن ندهیم، ادامه داد: هر دستگاه و سازمانی که تفکر و فرهنگ بسیجی در آن غالب شد، یک مجموعه پویا و فعال را شاهد خواهیم بود.

وی در ادامه تصریح کرد:امروز بهترین و متخصص ترین افراد در حوزه بسیج فعالیت دارند که باید از این ظرفیت جهت محرومیت زدایی شهرستان به ویژه مناطق کمتر توسعه یافته بهره مند شد.

منبع : خبرگزاری ایسنا