وزیر ارشاد: فقدان استاد فاطمی نیا برای جامعه دینی جبران ناپذیر است
سرویس فرهنگ و هنر - وزیر فرهنگ در پیامی درگذشت آیت الله سیدعبدالله فاطمی نیا را تسلیت گفت و اعلام داشت: بی‌تردید فقدان این عالم وارسته و عارف پارسا، ضایعه‌ای تلخ و خسرانی جبران‌ناپذیر برای جامعه دینی و ایمانی است.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از فارس -  محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ در پیامی درگذشت آیت الله سیدعبدالله فاطمی نیا را تسلیت گفت. متن این به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

خبر رحلت عالم متقی و عارف سالک، مرحوم مغفور آیت الله سیدعبدالله فاطمی نیا(طاب ثراه) موجب تاثر و تاسف فراوان شد. استاد فاطمی نیا در کنار سجایای اخلاقی فراوان و بهره مندی از فیوضات معنوی و آموزه های عرفانی، سال های متمادی در امر خطابه و منبر به تعلیم و تبیین مسائل دینی با محوریت اخلاق و ادب اسلامی پرداخت و  شاگردان و علاقه مندان از محضر پر فضیلتش استفاده می کردند. 

بی تردید فقدان این عالم وارسته و عارف پارسا، ضایعه ای تلخ و خسرانی جبران ناپذیر برای جامعه دینی و ایمانی است. اینجانب درگذشت استاد فاطمی نیا را  به رهبری معظم انقلاب اسلامی، مراجع عظام تقلید، حوزه های علمیه، شاگردان، دوستداران و بیت مکرم ایشان صمیمانه تسلیت می گویم و از درگاه حضرت احدیت برای روح بلند آن مرحوم رحمت بی کران و علو درجات در اعلی علیین و برای بازماندگان معزز بالاخص فرزندان گرامی و خانواده های وابسته صبر و اجر مسئلت می نمایم.

استاد فاطمی نیا بامداد امروز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه درگذشت.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار سلبریتی ها