مهران مدیری در یک سریال جدید

مهران مدیری در یک سریال جدید

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - سکانسی ازحضور مهران مدیری در سریال پدر گواردیلا به گارگردانی سعید نعمت اله منتشر شده است.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از همشهری - سریال «پدر گواردیولا» به کارگردانی سعید نعمت اله و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی آماده پخش در شبکه نمایش خانگی می شود. این در حالیست که هشتاد درصد از تصویربرداری از این سریال به پایان رسیده و گروه در حال ادامه تصویربرداری سه قسمت پایانی در خیابان های تهران هستند.

مهران مدیری،حمید فرخ نژاد، ستاره اسکندری، امیر مهدی ژوله، علیرضا خمسه، مرجانه گلچین، سیامک صفری از دیگر بازیگرانی هستند که در این سریال حضور دارند.


روز گذشته سردار سعید منتظرالمهدی مشاورعالی فرماندهی انتطامی کشور از پشت صحنه سریال «پدر گواردیولا» به کارگردانی سعید نعمت الله و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی بازدید کرد.

دراین بازدید شبانه که سرهنگ حمید اندرزچمنی دبیر شورای فیلم و سریال وقت انتظامی کشور و سام یکتا تهیه کننده مجموعه مستند سینمایی کاراگاه وی را همراهی می کردند سردار سعید منتظرالمهدی به تهیه کننده و  کارگردان و عوامل تولید خاطرنشان کرد: حرف اول و آخر درمان و پیشگیری از اعتیاد در دنیا با ماست. مدیریت پدیده های متعدد، متنوع و متلون با نسخه های بیست سال گذشته ناممکن است.

وی گفت: باید با بهره جستن از ابزارهای مهم نرم به ویژه سینما و تلویزیون و سرمایه گذاری روی آثار نمایشی  از پرخطرترین آسیب های اجتماعی در کشور همچون اعتیاد در کوچه پس کوچه های افکار عمومی به ویژه جوانان و خانواده ها پیشگیری کرد.

 سریال پدر گواردیولا سومین تجربه کارگردانی سعید نعمت الله بعد از سریال تلویزیونی «زمین گرم» و فیلم سینمایی «چشم و ابرو» در سال گذشته است.

منبع : همشهری آنلاین