زائران ایرانی حرم حضرت زینب(س) در سلامت کاملند+ ویدیو

زائران ایرانی حرم حضرت زینب(س) در سلامت کاملند+ ویدیو

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - معاون عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه برنامه اعزام زائران کشورمان به سوریه طبق روال انجام می‌شود، گفت: حمله رژیم صهیونیستی به سوریه مشکلی برای زائران ایرانی ایجاد نکرده است.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از فارس - ب، شب گذشته رژیم صهیونیستی، منطقه زینبیه در دمشق را هدف قرار داد و در فاصله ۲ کیلومتری حرم حضرت زینب سلام الله علیهما آتش سوزی ایجاد شد.

 


حرم حضرت زینب (س) در لحظه حمله رژیم اشغالگر قدس به دمشق 

حجت الاسلام صحبت الله رحمانی، معاون عتبات سازمان حج و زیارت در گفت وگو با خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس با اشاره به وضعیت زائران ایرانی حاضر در دمشق، اظهار داشت: همه زائران در صحت و سلامت هستند و مشکلی برای آن ها ایجاد نشده است.

وی با بیان اینکه پرواز برای انتقال زائران ایران به دمشق برقرار است، افزود: تا این لحظه اعزام زائران لغو نشده و طبق روال گذشته سفر زائران به حرم حضرت زینب و رقیه سلام الله علیهما انجام می شود.

حجت الاسلام رحمانی خاطرنشان کرد: با توجه به تفاهم نامه بین ایران و سوریه، مسؤولان سوری امنیت زائران کشورمان را تأمین می کنند و زائران بدون نگرانی می توانند به زیارت سوریه مشرف شوند.

به گزارش فارس، بر اساس تفاهم ایران و عراق سالانه ۱۰۰ هزار ایرانی به صورت هوایی به سوریه اعزام می شوند. همچنین با توجه به مشکلات پروازی، در این دوره از اعزام ها زائران به مدت یک هفته در دمشق حضور دارند.

منبع : خبرگزاری فارس