ارکستر سمفونیک تهران روی صحنه می رود

 ارکستر سمفونیک تهران روی صحنه می رود

۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - ارکستر سموفنیک تهران به رهبری حامد گارسچی طی دو شب در تالار وحدت به صحنه می‌رود.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از همشهری - ارکستر سمونیک تهران به رهبری حامد گارسچی پنج شنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ تیر ماه ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت به صحنه می رود.

 ارکستر سمفونیک تهران روی صحنه می رود

پوستر ارکستر سموفنیک تهران 

مهرداد غلامی سولیست فلوت این اجرای ارکستر سمفونیک است.

اورتور جیبسی بارون با آهنگسازی یوهان اشتراوس، قطعه برای فلوت و ارکستر با آهنگسازی حسین ناصحی و سمفونی شماره ٨ آنتونن دورژاک در سل ماژور، اپوس ٨٨، 3 قطعه ای است که توسط ارکستر سمفونیک نواخته خواهد شد.

حامد گارسچی، متولد تهران و دانش آموخته رهبری ارکستر در دانشگاه موسیقی شهر کلن آلمان، تحصیلاتش را زیر نظر اساتیدی همچون میشائیل لوییک، نیکلاس پاسکه، آلکساندر رومپف، فیلیپ آنتره مان و کورت مازور ادامه داد. وی در دوران تحصیل با ارکسترهای متعددی در آلمان، مجارستان و بلغارستان همکاری کرده است.

نامزدی دریافت جایزه مسابقه رهبری ارکستر آلمان در سال ۲۰۱۷ و کسب مقام پنجم در مسابقه رهبری ارکستر آنتال دوراتی در کشور مجارستان، رهبری ارکستر جوانان وتسالار، رهبری ارکستر در فستیوال های Music festival Klassike Dage Danmark و Acht Brücken Musik Festival Köln(contemporary) دیگر سوابق گارسچی هستند.

وی همچنین در اپراهایی از جمله راینگلد، خفاش، کارمن، فلوت سحر آمیز و اپرای شهر کوبورگ در ایالت بایرن به عنوان اکومپانیمان و رهبر همکاری کرده است.

علاقه مندان می توانند بلیت این کنسرت را از سایت ایران کنسرت تهیه کنند.

منبع: فارس

منبع : همشهری آنلاین

اخبار سلبریتی ها
آخرین اخبار سرویس فرهنگ و هنر