چوب رهبری ارکست سمفونی در دست هنرمند آلمانی

چوب رهبری ارکست سمفونی در دست هنرمند آلمانی

۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - ارکستر سمفونیک تهران با اجرای ۳ قطعه در روز های ۳۰ و ۳۱ تیر روی صحنه می رود. حامد گارسچی که افتخاراتی در این حوزه را در کارنامه دارد رهبری و مهرداد غلامی سولیست فلوت این اجرای را برعهده دارند.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - ارکستر سمفونیک تهران به رهبری حامد گارسچی پنج شنبه و جمعه، ۳۰ و ۳۱ تیر ، ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت روی صحنه می رود.

مهرداد غلامی سولیست فلوت این اجرای ارکستر سمفونیک است.

اورتور جیبسی بارون با آهنگسازی یوهان اشتراوس، قطعه برای فلوت و ارکستر با آهنگسازی حسین ناصحی و سمفونی شماره ٨ آنتونن دورژاک در سل ماژور، اپوس ٨٨، ۳ قطعه ای است که توسط ارکستر سمفونیک نواخته خواهد شد.

حامد گارسچی، متولد تهران و دانش آموخته رهبری ارکستر در دانشگاه موسیقی شهر کلن آلمان، تحصیلاتش را زیر نظر اساتیدی همچون میشائیل لوییک، نیکلاس پاسکه، آلکساندر رومپف، فیلیپ آنتره مان و کورت مازور ادامه داد. وی در دوران تحصیل با ارکسترهای متعددی در آلمان، مجارستان و بلغارستان همکاری کرده است.

نامزدی دریافت جایزه مسابقه رهبری ارکستر آلمان در سال ۲۰۱۷ و کسب مقام پنجم در مسابقه رهبری ارکستر آنتال دوراتی در کشور مجارستان، رهبری ارکستر جوانان وتسالار، رهبری ارکستر در فستیوال های دیگر سوابق گارسچی هستند. او همچنین در اپراهایی از جمله راینگلد، خفاش، کارمن، فلوت سحر آمیز و اپرای شهر کوبورگ در ایالت بایرن به عنوان اکومپانیمان و رهبر همکاری کرده است.

علاقه مندان می توانند بلیت این کنسرت را از سایت مشخص شده تهیه کنند.

چوب رهبری ارکست سمفونی در دست هنرمند آلمانی

منبع : خبرآنلاین

آخرین اخبار سرویس فرهنگ و هنر