پوستر آثار حمید سمندریان در قالب nft

پوستر آثار حمید سمندریان در قالب nft

۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - پوستر نمایش‌هایی از آثار حمید سمندریان، رکن‌الدین خسروی و سیروس شاملو با طراحی ابراهیم حقیقی به‌زودی در قالب NFT عرضه می‌شوند.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - پوستر آثار خاطره انگیز و مهمی چون «بازی استریندبرگ»، «کرگدن» و «مرده های بی کفن و دفن» هر سه به کارگردانی حمید سمندریان قرار است به زودی و برای نخستین بار در ایران در قالب رویداد «آرتانیوم» رونمایی شوند.

علاوه بر این، پوستر نمایش هایی چون «اتلّو» به کارگردانی محمد کوثر، «لبخند باشکوه آقای گیل» ساخته زنده یاد رکن الدین خسروی، «استثناء و قاعده» کاری از سیروس شاملو، «سو و وشون» به کارگردانی منیژه محامدی و «کبودان و اسفندیار» اثر سهراب سلیمی نیز در جریان رویداد یاد شده ارائه خواهد شد.

این مجموعه به کوشش ابراهیم حقیقی طراح گرافیک، عکاس و مدیر هنری ایرانی خلق شده است. آقای حقیقی عضویت در انجمن بین المللی طراحان گرافیک، انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، انجمن تصویرگران کتاب کودک و انجمن فیلمسازان مستند ایران را در کارنامه دارد. او از سال ۱۳۴۷ تا کنون طراح کتب و مجلات گوناگون را برعهده داشته و برای آثار سینمایی، سریال ها و نمایش های گوناگون، طراحی پوستر و صحنه انجام داده است.

نخستین رویداد «آرتانیوم»، به زودی در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

لازم به ذکر است که «آرتانیوم» به نشانی https://artaniom.ir پیش از امضای هرگونه قرارداد با هنرمندان و یا مجموعه داران کشور، با انجام کارشناسی های متعدد نسبت به تایید اصالت مالکیت آثار اقدام می کند.

زمان دقیق برگزاری و جزییاتِ رویداد «آرتانیوم» به زودی در اختیار رسانه ها و علاقه مندان قرار می گیرد.

منبع : خبرآنلاین