کتاب باز  حتما حفظ می شود  -  سروش صحت ممنوع از کار نیست

کتاب باز حتما حفظ می شود -  سروش صحت ممنوع از کار نیست

۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - مدیر شبکه نسیم به سؤالی درباره ممنوع‌کاری سروش صحت واکنش نشان داد و گفت: بازپخش سریال‌های او از تلویزیون این نکته را ثابت می‌کند که سروش صحت ممنوع‌از کار نیست.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از همشهری - سیدمحمدرضا خوشرو مدیر شبکه نسیم در نشست خبری امروز درباره توقف برنامه «کتاب باز» گفت: «کتاب باز» یکی از سرمایه های سازمان است و حتماً حفظ می شود.

وی افزود: برخی از رسانه ها کمی عجله دارند. هر برنامه ای چالش هایی دارد. چالش هایی پیش روی برنامه ای مثل "تهمتن" هم وجود دارد که علاوه بر اینکه برنامه خوب و جذاب است اما چالش هم دارد. آن برنامه هم همینطور است چند نکته دارد که تاکنون ۲۵۰ قسمت از آن پخش شده و خستگی زیاد داشته است، برخی از عوامل هم سر کار دیگری اند. ما هم نکاتی داریم، باید نگاه هایی به آن در فرم و محتوا اضافه شود و سازمان هم درگیر تحولات است.

وی اضافه کرد: قبول داریم این فاصله بیش از یک سال شده است اما برنامه های دیگر مثل «خندوانه» هم به وقفه های طولانی خورده اند. اما نمی خواهیم برنامه آسیب ببیند، خیلی پیگیریم که به جمع بندی قاطع برسیم، در این حوزه برنامه های دیگری هم داریم.

خوشرو در پاسخ به سؤال دیگری از خبرنگار تسنیم درباره اینکه، وقفه و توقف برنامه «کتاب باز» را بسیاری به ممنوع کاری سروش صحت ربط دادند چنین نکته ای وجود دارد یا نه؟ توضیح داد: ایشان که ممنوع الکار نیستند در فضای رسانه ای کار می کنند، در شبکه تماشا اسفندماه سریال "پژمان" از او را پخش کردیم. اما بحث خود برنامه است که چطور می تواند اهداف را محقق کند.

منبع: ایسنا

منبع : همشهری آنلاین