بیانیه سازمان فرهنگ  و  ارتباطات اسلامی در پی اهانت به ساحت قرآن در آلمان
سرویس فرهنگ و هنر - سازمان فرهنگ‌ و ‌ارتباطات اسلامی در پی اهانت عناصر ضدانقلاب به ساحت قرآن در آلمان طی بیانیه‌ای این اقدام را محکوم کرد.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از فارس - سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در خصوص اهانت تعدادی از عناصر ضد انقلاب در آلمان به ساحت مقدس قرآن کریم، بیانیه ای صادر کرد که متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

اهانت وقیحانه تعدادی از عناصر ضد انقلاب در هامبورگ به ساحت و حریم مقدس قرآن کریم برگ دیگری از ذات و هویت آنها را در ضدیت با اصل دینداری و خداپرستی نمایان ساخت. بدیهی است که این اقدام صرفا معطوف به عناصر خودفروخته ضد انقلاب نخواهد بود و دستگاه های دولتی و امنیتی آلمان نیز باید پاسخگوی زمینه سازی خود جهت تکرار این اقدامات اسلام ستیزانه باشند.

بر اساس شواهد و مستندات موجود، اسلام ستیزی و اکنون قرآن ستیزی آشکار در غرب محصول یک تحول فکری در جوامع این کشورها نبوده و بالعکس، خروجی تاریک اتاق های فکر نهادهای اطلاعاتی و فکری کشورهایی مانند آلمان و فرانسه محسوب می شود.

سکوت معنادار پلیس هامبورگ در برابر اهانت آشکار اخیر به قرآن کریم و عدم اقدام حداقلی در مواجهه با عناصر ضد انقلاب، به وضوح این فرضیه را تقویت می کند که دستورالعملی غیر اعلامی نسبت به رواج «اسلام ستیزی نظام مند» در جوامع گوناگون اروپایی با آمریت جریان های پشت پرده و آشکار  قدرت در غرب وجود دارد.

می بایست بانیان و عواملی که در آلمان، اروپا و هر نقطه دیگری از جهان که در سر، سودای زدودن پرتوهای نورانی و انسان ساز قرآن کریم از دل انسان ها دارند، متوجه این حقیقت باشند که دین مبین اسلام در طول تاریخ، علی رغم همه این توطئه ها استوار و پابرجا مانده و هر روزه وجدان های تشنه بشری بیشتری را به سوی خود جذب می کند.

با وجود آنکه اهانت عده ای معلوم الحال به کتاب مقدس و انسان ساز قرآن کریم، اعلان جنگ علیه انسانیت ، فطرت و آزادی محسوب می شود، مع الوصف تأثیری بر روند رو به رشد بیداری اسلامی نخواهد داشت.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط