هشتمین دوره جایزه جهانی اربعین فراخوان داد

هشتمین دوره جایزه جهانی اربعین فراخوان داد

۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - فراخوان هشتمین دوره جایزه جهانی اربعین توسط سازمان فرهنگ و ارتباطلات اسلامی منتشر شد و‌ علاقه‌مندان تا پایان شهریورماه می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از فارس - سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با توجه به ظرفیت معنوی بی نظیر و ارزشمند اربعین سید و سالار شهیدان، حسین بن علی علیه السلام که با راهپیمایی میلیونی شیفتگان آن حضرت از سراسر جهان همراه است، در سال ۱۳۹۳ تصمیم به برگزاری مسابقه ای فرا ملی گرفت تا جلوه های این رویداد عظیم فرهنگی، دینی و بین المللی را به نحوی شایسته به جهانیان معرفی کند.

بر این اساس، دبیرخانه جایزه جهانی اربعین در این سازمان ایجاد و نخستین دور این جایزه با موضوع عکس برگزار شد. در پی استقبال گسترده شیفتگان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) از این جایزه، در ادوار بعدی، با افزوده شدن موضوعات عکس، فیلم، سفرنامه، فعالان فضای مجازی و تألیف و ترجمه، جایزه جهانی اربعین در ابعاد گسترده تری معرفی شد.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی «جایزه جهانی اربعین» به نشانی intlarbaeen.com، آثار خود را تا (۳۱ شهریورماه) به دبیرخانه ارسال کنند.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط