دستیار ویژه و مدیرکل حوزه ریاست سازمان تبلیغات اسلامی منصوب شد
سرویس فرهنگ و هنر - حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی، با صدور حکمی آقای امین رضا لطفعلی‌زاده را به عنوان دستیار ویژه و مدیرکل حوزه ریاست سازمان تبلیغات اسلامی منصوب کرد.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از همشهری - در این حکم خطاب به دستیار ویژه و مدیرکل حوزه ریاست سازمان تبلیغات اسلامی آمده است: نهضت تبلیغات اسلام ناب در ادامه مسیر بالنده و تحول گرای خود، امروز در آستانه جهشی تازه قرار دارد. تکلیف خطیر تبلیغ اسلام عاشورایی در پرتو تاکید و امر به جهاد تبیین توسط رهبر فرزانه و حکیم انقلاب، اهمیتی دوچندان یافته است. جهادی که جز باهم آهنگی و هم افزایی تمامی نیروهای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی محقق نخواهد شد. 

اکنون که ظرفیت های متعدد فرهنگی، تبلیغی و اجتماعی در سایه استقرار دولت انقلابی و به میدان آمدن نیروهای جهادی و جوان برای خدمت و جهاد مهیا شده است، اجتماع همم مومنانه و تواصی به حق و صبر در امور، پیش از پیش اهمیت یافته است.

سازمان تبلیغات اسلامی مصمم است ضمن لبیک تمام عیار به ندای رهبرمعظم انقلاب در امر جهاد تبیین، در دومین گام از خیزش تحول خواهانه خود تمام مساعی خود را جهت تشکیل جبهه قدرت مند واحد میان نیروهای انقلابی و به میدان آوردن ظرفیت های مردمی و پشتیبانی حاکمیتی در این عرصه به کار گیرد و گام مؤثرتری در این زمینه بردارد.

این مهم جز با تکون سازمان مرکزی نیرومند و البته چابک و تمهید بسط مدیریتی و راهبری برای ریاست سازمان در تمامی گستره متنوع و متکثر ماموریتی تحقق نمی یابد. از این رو جناب عالی را که علاوه بر تعهد و سوابق موثر فرهنگی، تربیتی مدیریتی دارای انگیزه و روحیه جهادی و انقلابی می باشید به عنوان دستیار ویژه و مدیرکل حوزه ریاست منصوب می کنم.

ضروری است همه معاونین، مدیران کل ستادی و استانی و روسای بنیادهای سازمان را به معمول داشتن همکاری و همراهی موثر و هم آهنگی جهت تمشیت بهتر امور با جناب عالی سفارش کنم.

امید است با اتکال به درگاه الهی، همت و تلاش جهادی، در انجام وظایف محوله موفق و مشمول عنایات ویژه حضرت  ولی عصر (ارواحنا له الفدا) باشید.

شایسته است از زحمات برادر ارجمند جناب آقای دکتر باقری در مدت تصدی این مسئولیت، تقدیر و تشکر به عمل آورم و برای ایشان از خداوند متعال توفیق مسئلت نمایم.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط