بازیگر ایرانی در کنار تام کروز و جیم کری  -  بازی همایون ارشادی در میان بهترین های دهه 90 به روایت ایندی وایر
سرویس فرهنگ و هنر - نشریه ایندی وایر از نقش‌آفرینی همایون ارشادی در طعم گیلاس به عنوان یکی از ۲۵ بازی برتر تاریخ سینما یاد کرد.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از همشهری - نشریه ایندی وایر روز گذشته ۱۷ آگوست فهرست ۲۵ نقش آفرینی برتر دهه ۹۰ میلادی را در حالی منتشر کرد که در آن نام همایون ارشادی بازیگر ایرانی در نقش آقای بدیعی در فیلم «طعم گیلاس» دیده می شود.

نام او در کنار نقش آفرینی ستاره هایی چون دنزل واشینگتن در فیلم «مالکوم ایکس»، ری لیوتا بازیگر تازه درگذشته سینما در فیلم «رفقای خوب»، ژولیت بینوش در فیلم «آبی» کیشلوفسکی، هالی هانتر در فیلم «پیانو»، تام کروز در «جری مگ گوایر»، میشل پیکولی در «مزاحم زیبا»، جیم کری در «نمایش ترومن»، بیلی زین در «تایتانیک» و جف بریجز در «لبوفسکی بزرگ» به چشم می خورد.

نشریه ایندی وایر روز ۱۵ آگوست (سه روز پیش) نیز فهرستی از بهترین فیلم های دهه ۹۰ میلادی منتشر کرد که در آن فهرست رتبه اول به فیلم «چشمان کاملا بسته» کوبریک و رتبه دوم به «کلوزآپ» عباس کیارستمی اختصاص پیدا کرده بود. در فهرست ایندی وایر رتبه های سوم تا پنجم نیز به فیلم های «فهرست شیندلر» اسپیلبرگ، «کار خوب» کلر دنی و «رفقای خوب» اسکورسیزی رسیده بود.

منبع: صبا

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط