همسر شهید مدافع حرم: فتنه تجزیه ایران بزرگ تر از فتنه داعش نیست که دلسوزان از پس آن برنیایند
سرویس فرهنگ و هنر - همسر شهید مدافع حرم سعید انصاری گفت: دشمن با ایجاد داعش در سوریه و عراق، فتنه به پا کرد، اما غیورمردان ایرانی، مدافع حرم شدند و آتش فتنه را در این کشورها خاموش کردند. حالا فتنه تجزیه‌طلبان، بزرگ‌تر از آن فتنه نیست که دلسوزان انقلاب از پسش برنیایند.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از فارس - فاطمه جعفری، همسر شهید مدافع حرم سعید انصاری در گفت وگو با گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس با اشاره به تلاش دشمنان برای ایجاد تفرقه و دو دستگی در جامعه در پی حوادث اخیر ابراز داشت: ۲۷ سال است که به عنوان معاون تربیتی در آموزش مشغول به خدمت هستم و سه سال از خدمتم را از مهرماه سال ۱۳۷۳ تا سال ۱۳۷۶ را در ارومیه گذراندم و از نزدیک آشنا به اختلافات قومی که دشمن در بین مردم ایجاد می کند، هستم.

دشمن همزیستی مسالمت آمیز ما را هدف قرار داده است

وی با اشاره به همزیستی مسالمت آمیز اقوام مختلف در کشور با محوریت وحدت ملی افزود: دشمنان می دانند تا زمانی که بین ما شیعه و سنی، ترک، کرد، لر، عشایر، شهری، روستایی و ... وحدت وجود داشته باشد و همه برای ایران واحد خدمت کنند، نمی تواند آسیبی به ایرانیان بزند. منتها مطابق سیاست استعمار پیر انگلیس که با ایجاد تفرقه و دودستگی در جامعه هدف به دنبال نفوذ خودش است، هنوز به دنبال اجرایی کردن این هدف شوم در ایران اسلامی هستند.

آتشی که قرار بود دامن گیر کشور ما شود

جعفری با اشاره به خلق حماسه هشت سال دفاع مقدس از سوی اقشار مختلف جامعه بیان داشت: دشمنان در هشت سال در کشورهای همسایه سوریه و عراق آتش فتنه برپا کردند و با ایجاد داعش درصدد اختلاف میان امت اسلامی بودند، اما غیورمردان ایرانی جامانده از قافله شهدا، مدافع حرم شدند و آتش فتنه را در این کشورها خاموش کردند و نگذاشتند این آتش دامن گیر کشورمان شود. حالا فتنه تجزیه طلبان، بزرگ تر از آن فتنه چند ساله نیست که دلسوزان انقلاب از پسش برنیایند.

وی ادامه داد: بنابراین در این حوادث اخیر دیدیم که دشمن باز از طریق حربه تفرقه اندازی به میدان آمده است تا مردم ایران را رودرروی یکدیگر قرار دهد. در حالی که ملت ما با اتحاد، همدلی و الگوگیری از پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد مصطفی (ص) این فتنه را در نطفه خاموش کرده و خواهد کرد.

اولویت اصلی امنیت کشور است؛ خون دل ها خورده ایم

همسر شهید مدافع حرم سعید انصاری با بیان اینکه برای هر کشوری، امنیت و استقرار سیاسی نظام، اولویت اول است، گفت: بازیگران، فوتبالیست ها، مسؤولان و همه اقشار باید در نظر داشته باشند که اولویت اول ما امنیت، آرامش و ثبات نظام جمهوری اسلامی در کشور عزیزمان است و هیچکس در هیچ جایگاهی نمی تواند این ثبات و امنیت را از بین ببرد و یا خدشه ای به آن وارد کند، چون برای برقراری این امنیت و ثبات نظام خیلی خون ها ریخته شده است و جوانان عزیزی را از دست داده ایم و خون دل ها خورده ایم.

سلبریتی ها تا زمانی که مدافع امنیت نظام باشند، محترم هستند

وی با اشاره به تحرکات تهدیدآمیز علیه سلبریتی ها برای مجبور کردن آن ها برای موضع گیری علیه نظام، خطاب به این افراد افزود: هیچ گونه تهدید تحریک آمیزی، نباید ایجاد ترس، ضعف، خفت و خیانت در سلبریتی ها در جامعه ایجاد کند. مردم ما تا زمانی این عزیزان را قبول دارند که خدمتگزار مملکت، مردم و کشورشان باشند. منتها همین مردم، سلبریتی را که بخواهد به امنیت ملی خدشه وارد کند و با دعوت به شورش فضای کشور را ملتهب کند، دور آن فرد را خط قرمز می کشد و از دایره حمایت خود خارج خواهند کرد.

پیش از این خبرگزاری فارس در گزارشی با عنوان «شما از همین الآن همسر شهیدی» به معرفی این شهید جبهه مقاومت پرداخته است.

پایان پیام/

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط