ابوالقاسمی: آشوبگران داعشی های خوش پوش هستند -  تجزیه طلبان خائن به وطنند
سرویس فرهنگ و هنر - قاری بین‌المللی قرآن گفت: مخالفان جمهوری اسلامی خواهان آزادی بیان هستند اما در عمل هر که خلاف نظر آنها بگوید به تند‌روی و مزدور بودن محکوم می‌شود، درواقع آنها داعشی‌های خوش‌پوش هستند.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از فارس - احمد ابوالقاسمی قاری بین المللی قرآن کریم درباره حوادث روزهای اخیر کشور گفت: اهالی قرآن هم همگام با ملت مؤمن و انقلابی اغتشاشات روز های اخیر را محکوم و بر حفظ اصل نظام جمهوری اسلامی ایران پایبند است.

جامعه قرآنی هم صدا با مردم همراه نظام اسلامی هستند

وی ادامه داد: البته این ایام به خاطر محدودیت اینترنت نمی شد چندان در فضای مجازی کار کرد و موضع گرفت اما مواضعمان همراه و هم سو با جمهوری اسلامی است، هر چند که به خاطر این مواضع توسط عده ای معلوم الحال مورد فحاشی و توهین قرار گرفتیم.

مخالفان جمهوری اسلامی طاقت شنیدن هیچ حرف و نظری جز خودشان را ندارند

ابوالقاسمی با بیان اینکه مخالفان جمهوری اسلامی طاقت شنیدن هیچ حرف و نظری جز خودشان را ندارند، گفت: متأسفانه افرادی که ادعا دارند باید به عقاید دیگران احترام گذاشت و خواستار آزادی بیان و عقاید هستند، تا کسی خلاف نظر و عقیده آنها صحبت می کند، به او فحاشی می کنند. اما از طرفی می گویند که فضا بسته است، خفقان است و نمی گذارند حرف بزنیم، اما اگر کسی خلاف نظر آنها سخن بگوید، می شود تند رو و مزدور.

مخالفان جمعیت میلیونی اجتماع میدان انقلاب را مردم نمی دانند اما چند صد آشوب گر مردم هستند

وی با اشاره به حضور میلیونی مردم در تجمع میدان انقلاب گفت: مخالفان حتی جمعیت میلیونی حاضر در میدان انقلاب که به حمایت از نظام اسلامی برخواستند را نمی خواهند ببینند و این جمعیت میلیونی را می گویند که اینها از مردم نیستند، اما چند صد نفر که در خیابان آشوب می کنند را می گویند مردم، متأسفانه برخی سلبریتی های بی سواد هم از آنها حمایت می کنند.

هرکس مخالف نظر آشوب گران حرف بزند مزدور و خائن می شود

این استاد قرآن کریم ادامه داد: این ها تکلیفشان معلوم نیست که قائل به گفت وگو هستند یا نه، در این میان اگر کسی علیه آنها موضع بگیرد، او را می زنند، کسی که موضعی هم نگیرد را هم می زنند که باید به نفع ما موضع بگیری برخی چهره ها را تهدید می کنند که چرا موضع نمی گیری، معلوم نیست پیرو چه قاعده و مکتب و آیینی هستند و هر کس خلاف نظر آنها بگوید می شود مزدور و خائن.

داعشی های خوش پوش

ابوالقاسمی با بیان اینکه این ها داعشی های پیشرفته و خوش پوشی هستند که به جز حرف خودشان هیچ چیزی را قبول ندارند، گفت: داعش هم برای خود تفکری دارد ولو غلط، اینها هیچ چیز ندارند. شاید بشود با داعش مذاکره کرد اما با اینها نمی شود، یه عده سلبریتی هم از آنها حمایت می کنند. اینکه یک پلیس را آتش بزنند یا گلویش را ببرند، اشکالی ندارد اما اگر پلیس در مقابل آشوب آنها بایستد می شود آدم کش.

تجزیه طلبی خیالی احمقانه است

وی با اشاره به تفکر تجزیه طلبی برخی اغتشاشگران گفت: دشمن قبلاً به دنبال فروپاشی نظام بود، اما وقتی موفق نشد امروز با یک موضع احمقانه به دنبال تجزیه ایران است و هدف اولشان هم کردستان است. سؤال اینجا است که کدام کردستان؟ آیا کردستان عراق، کردستان سوریه، کردستان ترکیه اینها ذره ای رشد و پیشرفت داشته اند که اگر کرد ها از ایران جدا شوند اتفاق خاصی در زندگی شان می افتد؟ نه. اگر هم بر فرض محال جدا شوند برایشان بدتر است و بدبخت تر خواهند بود و شکننده تر و آسیب پذیر تر خواهند بود.

ملت بیدار نمی گذارند حتی یک وجب از این خاک کم شود

این استاد قرآن کریم هدف از تجزیه طلبی را تضعیف نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: این بحث ربطی به استقلال کرد ها ندارد و هدف تضعیف جمهوری اسلامی است، این بهانه ای برای اقوام دیگر برای جدایی و از بین رفتن نه تنها جمهوری اسلامی بلکه از بین رفتن ایران است. در حالی که خواب آن را هم نخواهند دید. جمهوری اسلامی برای تمامیت عرضی اش ۳۰۰ هزار شهید داده است و ملت بیدار نمی گذارند حتی یک وجب از این خاک کم شود.

مخالف جمهوری اسلامی اگر شرف داشته باشد به تجزیه فکر نمی کند

وی در پایان گفت: حتی مخالف جمهوری اسلامی اگر عقل داشته باشد و شرف داشته باشد با تجزیه کشور مخالف باشد، حتی کسی با دین هم مشکل داشته باشد با تکه تکه کردن کشور موافق نیست وگر نه او شرف ندارد و به معنی واقعی خائن به وطن است.

پایان پیام/

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط