اکران اولین فیلم (ویل اسمیت) پس از سیلی اسکار

اکران اولین فیلم (ویل اسمیت) پس از سیلی اسکار

۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - ایسنا به نقل از رویترز : نخستین فیلم ویل اسمیت‌ پس از حمله او به کریس راک‌ در مراسم اسکار، در سال جاری میلادی در سینماها اکران می‌شود.

نخستین فیلم سینمایی «ویل اسمیت» بازیگر هالیوود پس از سیلی زدن به مجری مراسم اسکار، در ماه دسامبر سال جاری در سینماها اکران خواهد شد و به این ترتیب این فیلم می تواند وارد رقابت اسکار سال آینده شود.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - کمپانی توزیع کننده فیلم تاریخی «رهایی»، روز دوشنبه همزمان با اعلام تاریخ اکران، تریلر این فیلم سینمایی را نیز منتشر کرد.

«رهایی» داستان مردی را روایت می کند که از بردگی فرار می کند و پیش از حمله «ویل اسمیت» به «کریس راک» مجری مراسم اسکار، فیلمبرداری شده بود.

در نتیجه این اتفاق «ویل اسمیت» از شرکت در مراسم اسکار به مدت ۱۰ سال محروم شد، اما همچنان اجازه دارد در فهرست نامزدها یا برندگان جوایز اسکار قرار بگیرد.

«ویل اسمیت» پیش تر به طور رسمی از «کریس راک» آکادمی اسکار و عموم مردم برای سیلی زدن به این کمدین درپی شوخی او با ظاهر همسرش «جیدا پینکت اسمیت» عذرخواهی کرد.

کمتر از یک ساعت پس از حمله او به «کریس راک»، «ویل اسمیت» برای بازی در نقش پدر «سرنا» و «ونوس ویلیامز» اسطوره های تنیس، به عنوان برنده جایزه بهترین بازیگر مرد روی صحنه مراسم اسکار حاضر شد.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس فرهنگ و هنر