تصاویر قدیمی کمیاب از گروه بیتلز

تصاویر قدیمی کمیاب از گروه بیتلز

۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - مجموعه‌ای از عکس‌های دورانی که اعضای گروه موسیقی مشهور بیتلز هنوز به طور رسمی قطعه‌ای را منتشر نکرده بودند، کشف شده است.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از همشهری - گاردین، مجموعه ای از عکس های نادری که در جولای سال ۱۹۶۱ ثبت شده اند، اعضای گروه موسیقی مشهور «بیتلز» را پیش از اینکه قطعه ای را به طور رسمی منتشر کنند به تصویر کشیده است.

این عکس ها یک سال پیش از اینکه قطعه «دوستم بدار» منتشر شود به ثبت رسیده اند و در آن ها «جان لنون» و «پل مک کارتنی» پشت میکروفن، «جرج هریسون» حین نوازندگی گیتار و «پیت بست» درامر این گروه حین اجرا در لیورپول به چشم می خورند.

به گفته «مارک لوئیسون» نویسنده و متخصص تاریخچه «بیتلز» در این عکس های که پیش از این منتشر نشده بودند، گروه «بیتلز» حین اجرا در بعد از ظهر برای مخاطبان ساکن لیورپول دیده می شوند و در هیچ عکس دیگری اعضای این گروه پوشش مشابهی ندارند.

تصاویر قدیمی کمیاب از گروه بیتلز

به گفته «لوئیسون»، سه ماه بعد از ثبت این عکس ها «جان لنون» و «پل مک کارتنی» به پاریس رفتند و با مدل موهایی بازگشتند که به «موهای بیتلزی» مشهور شد. «پیت بست» درامر گروه «بیتلز» در سال ۱۹۶۲ از این گروه جدا شد و «رینگو استار» جای او را گرفت. «استار» که اکنون ۸۲ساله است تور اجراهایش در آمریکای شمالی را به دلیل ابتلا به کرونا لغو کرده است.

منبع: ایسنا

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط