مازیار لرستانی: می خواهم با آبرو زندگی کنم

مازیار لرستانی: می خواهم با آبرو زندگی کنم

۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - مازیار لرستانی پس از تصمیمی که چندی قبل گرفته، روزهای نه چندان خوبی را می‌گذراند و همچنان با حواشی دست و پنجه نرم می‌کند. این بازیگر حالا از دردسرهایی که مدام برایش پیش می آورند گله دارد و طی تماسی از ما می خواهد خبرهای نادرستی که درباره‌ی ازدواجش مطرح شده را تکذیب کنیم.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - مازیار لرستانی، با گله از وضعیت پیش آمده پس از انتشار خبرهای دردسرساز، با علامت سوالی بزرگ می گوید: نمی دانم اینها شوخی شان گرفته است!؟ آن موقع که زن بودم حاشیه نداشتم و حالا هم می خواهم با آبرو زندگی کنم، واقعا برای من دردسر درست می کنند.

وی با ابراز گله از وضعیت موجود گفت: به دلیل انتشار اخبار حاشیه ای پس از تصمیمی که گرفتم، به من شناسنامه نمی دهند. من به واسطه ی همین دردسرها هیچ کاری نمی توانم انجام دهم.

لرستانی در پاسخ به این پرسش که آیا در این مدت با پیشنهاد کاری برای ایفای نقش در فیلم ها و سریال ها مواجه بوده است؟ تصریح کرد: تا شناسنامه نگیرم نمی توانم کاری کنم که فعلا به دلیل مشکلات حاشیه ای که برایم پیش آمده این اتفاق ممکن نیست.

او به حاشیه های اخیر و اخبار نادرست درباره ی ازدواجش اشاره و تاکید می کند که هرگونه خبری درباره ی ازدواجش را قویا تکذیب می کند.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در برخط