پخش زنده دیدار حساس ایران - آمریکا در یک سینمای تهران

پخش زنده دیدار حساس ایران - آمریکا در یک سینمای تهران

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - فرهنگسرای انقلاب اسلامی به مناسبت فرا رسیدن ایام جام جهانی، سه شنبه ۸ آذر همزمان با برگزاری جشنواره ایران پیروز اقدام به پخش زنده فوتبال ایران آمریکا کرده است.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از همشهری - همزمان با برگزاری مسابقه فوتبال ایران آمریکا و به منظور ایجاد شور و نشاط علاقمندان به فوتبال، این مسابقه به صورت زنده در سینما فجر فرهنگسرا برگزار می شود.

برگزاری قرعه کشی و اهدای پیراهن تیم ملی، نورافشانی و جشن بعد از پیروزی، اهدای رایگان سیم کارت ایرانسل و اجرای جشنواره ایران پیروز از بخش های مختلف این برنامه است.

در جشنواره ایران پیروز که از ۳۰ آبان آغاز شده است، برنامه های متنوعی متناسب با ایام جام جهانی اجرا می شود و خانواده ها به ویژه نوجوانان مخاطبان اصلی جشنواره هستند. این جشنواره از پخش زنده بازی های جام جهانی، پویش های فوتبالی، غرفه های محصولات، فضاسازی هویت ایرانی، تشکیل شده است. بخش بازی ها شامل؛ شوتبال، بازی های رومیزی فوتبالی، فوتبال دستی، ایرهاکی، بدمینتون، تنیس روی میز است. همه بازی ها به صورت مسابقه برگزار می شود و برندگان در هر روز جوایزی دریافت می کنند.

در بخش دیگری از جشنواره ایران پیروز، پویش #میمیرم_برات با رویکرد ایجاد شور و نشاط اجتماعی برای هواداری تیم ملی فوتبال به صورت مجازی برگزار می شود.

جشنواره ایران پیروز تا ۲۷ آذر هر روز از ساعت ۱۳ در فرهنگسرای انقلاب واقع در بزرگراه نواب، ابتدای خیابان کمیل شرقی برگزار می شود.

منبع: ایرنا

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط