بازگشت دوباره ابوالفضل پورعرب به بیمارستان

بازگشت دوباره ابوالفضل پورعرب به بیمارستان

۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۲ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - ابوالفضل پورعرب بازیگر شناخته شده سینمای کشور که حدود دو هفته به سبب عفونت پا در بیمارستان بستری بود، چند ساعت پس از مرخص شدن، برای ادامه روند درمان به بیمارستان بازگشت.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - ۲۹ آبان رسانه ها از بستری شدن ابوالفضل پورعرب ستاره سال های گذشته سینما و از چهره های نامدار هنر بازیگری کشور به سبب عفونت پا در بیمارستان خبر دادند.

این بازیگر که در حال کارگردانی و تولید مستندی به نام «سگ» بود و دچار این آسیب دیدگی شد، درباره این اتفاق گفته بود: در حال تصویربرداری مستند «سگ» بودیم که از ناحیه پا مصدوم شدم. اما بی توجه از کنار آن گذشتم. در نهایت عفونت ایجاد شده به سبب آن جراحت و نفوذ عفونت به خون باعث شد تا در بیمارستان بستری شوم.

احتمال عمل جراحی در هفته آینده
بعد از دو هفته درمان و بستری بودن در بیمارستان پورعرب برای طی کردن ادامه روند درمان به منزل شخصی خود بازگشت. اما این بازگشت به خانه برای «مرد شبیه باران» سینمای ایران خوش یمن نبوددر نهایت بعد از دو هفته درمان و بستری بودن در بیمارستان خبر رسید که پورعرب هشتم آذر ماه برای طی کردن ادامه روند درمان به منزل شخصی خود بازگشت. اما این بازگشت به خانه برای «مرد شبیه باران» سینمای ایران خوش یمن نبود. وی به دلیل کسالت و وضعیت عمومی نامساعد بار دیگر به بیمارستان بازگشت.

بعد از بازگشت مجدد پورعرب به بیمارستان، علی تقی پور تهیه کننده مستند «سگ» روز ۱۱ آذر ماه درباره از سرگیری روند درمان این بازیگر گفت: دو روز قبل آقای پورعرب از بیمارستان مرخص شد تا درمان در منزل دنبال شود. متاسفانه چند ساعت بعد حالشان بد شد و دوباره با آمبولانس به بیمارستان انتقال پیدا کرد.

وی همچنین با یادآوری آنکه اکنونذ شورای پزشکی در حال بررسی است تا شیوه های متفاوت درمان را ادامه دهند، درباره تصمیم برای عمل جراحی این بازیگر خاطرنشان کرده است: احتمال جراحی بر روی پای آقای پورعرب وجود دارد، اما با توجه به نتیجه آزمایش ها باید شرایط برای جراحی مناسب و میسر باشد. در صورت مناسب بودن شرایط؛ احتمالا هفته آینده این عمل انجام خواهد شد.

به گزارش ایرنا، ابوالفضل پورعرب ۶۱ ساله بیش از چهار دهه است که در عرصه بازیگری فعالیت می کند و فیلم های ماندگاری همچون عروس، «نرگس»، «چهره»، «دست های آلوده»، «غریبانه» و «مردی شبیه باران» را در کارنامه کاری و فعالیت هنری خود به ثبت رسانده است.

فیلم «کاناپه» با بازی او و کارگردانی کیانوش عیاری تولید شده اما هنوز اکران نشده است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در برخط