ناگفته های پورعرب از بازی در فیلم عروس  -  من و نیکی کریمی اجازه نداشتیم در ماشین تنها باشیم...
سرویس فرهنگ و هنر - همزمان با انتشار خبر بستری شدن ابوالفضل پورعرب در بیمارستان،‌ روایت او از پشت صحنه فیلم عروس ساخته بهروز افخمی پربازدید شد.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از همشهری - این روزها که خبر بستری شدن ابوالفضل پورعرب در بیمارستان فضای رسانه ای را تحت تاثیر قرار داده است برش هایی از گفتگوی سال گذشته او درباره چگونگی انتخاب او برای  فیلم «عروس» ساخته بهروز افخمی مورد توجه کاربران قرار گرفت و بازنشر شده است.

او در این گفتگو می گوید:« هنگام فیلمبرداری من خانم کریمی نباید در ماشین تنها بودیم. از نظر شرعی  اجازه نمی دادند. در همه صحنه های فیلمبرداری در ماشین یک نفر روی صندلی خقب ماشین می خوابید.

بر اساس آخرین اخبار ابوالفضل پورعرب به دلیل مشکل به وجود آمده سر فیلمبرداری فیلمی به کارگردانی خودش پایش زخمی  و به همین دلیل راهی بیمارستان شد. آخرین شنیده ها حاکی از این است که پورعرب از برای دومین بار در بیمارستان بستری شده و در حال درمان است.

ابوالفضل پورعرب بازیگر ۶۱ ساله سینما بیش از چهار دهه است که در عرصه بازیگری فعالیت می کند و فیلم های ماندگاری همچون عروس، نرگس، چهره، دستهای آلوده ، غریبانه و مردی شبیه باران را در کارنامه خود دارد. 

او در فیلم توقیفی کاناپه به کارگردانی کیانوش عیاری نیز بازی کرده است.


منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط