تمامی مراحل ساخت آزادراه خرم آباد- بروجرد با توانمندی داخلی بوده است
سرویس اقتصادی - فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: تمامی مراحل ساخت آزادراه خرم‌آباد- بروجرد شامل طراحی و اجرا با توانمندی داخلی بوده است.

به گزارش سرویس اقتصادی برخط نیوز به نقل از ایسنا - سید حسین هوش السادات در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آزادراه اراک - خرم آباد از پروژه های مهم و اصلی کشور محسوب می شود که به صورت EPC توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء به انجام رسیده است.

وی با بیان اینکه در این پروژه ۴۰ درصد سرمایه گذاری توسط قرارگاه تامین شده است، افزود: با تکمیل این پروژه از سمت پل زال و اراک، شاهراه حیاتی که ستوان فقرات اصلی کشور از شمال به جنوب است کامل و ایمن خواهد شد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: تمامی مراحل ساخت آزادراه خرم آباد- بروجرد شامل طراحی و اجرا با توانمندی داخلی بوده است.

هوش السادات ادامه داد: در این پروژه تونلی به عرض بیش از ۱۴ متر و طول بیش از ۳۲۰۰ متر احداث شده است.

وی گفت: این آزادراه یکی از پروژه هایی بوده که به لحاظ تاسیساتی بسیار حایز اهمیت است و خودروهای سنگین از این مسیر تردد می کنند که نیازمند تهویه بوده و این کار توسط قرارگاه هم طراحی و هم اجرا شده است.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)   با بیان اینکه بعد از بهره برداری این بخش در قطعات (بروجرد- اراک)   با یک حرکت جهادی خیلی سریع تر از اتفاقی که در اینجا افتاد رخ خواهد داد، یادآور شد: نواقص آزادراه خرم آباد – بروجرد نیز به تدریج بخشی تا یکی دو هفته آینده و بخشی تا پایان تابستان برطرف می شود.

منبع : خبرگزاری ایسنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز