ترافیک سنگین در برخی مقاطع کندوان - ترددپرحجم خودرو در آزادراه کرج-قزوین-کرج
سرویس اقتصادی - معاون مرکز مدیریت راه‌ها از بروز ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل آدران تا سد امیرکبیر و مسیر ‌شمال به جنوب‌ محدوده سد امیرکبیر خبر داد.

به گزارش سرویس اقتصادی برخط نیوز به نقل از فارس - مهدی مخبری در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی درباره آخرین وضعیت ترافیک جاده ها ی کشور بیان کرد: بر اساس اطلاعات بیش از 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

وی یادآور شد:  مسیر رفت و برگشت منطقه یک آزادراه تهران-شمال، تا ساعت 24 روز سه شنبه 27 مهر 1400 به دلیل اجرای عملیات کارگاه جاده ای مسدود است و تردد از محور جایگزین کندوان انجام می شود.

* آزادراه های کرج-تهران و قزوین-کرج پرترافیک ترین جاده کشور

معاون مرکز مدیریت راه ها تصریح کرد: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران با 143 هزار تردد ، آزادراه قزوین-کرج با 122 هزار تردد و آزادراه تهران-کرج با 118 هزار تردد ثبت شد.

* ترافیک سنگین در برخی مقاطع کندوان

مخبری با بیان اینکه در در جاده های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم، از بروز ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل آدران تا سد امیرکبیر و مسیر شمال به جنوب محدوده سد امیرکبیر خبر داد.

وی ادامه داد: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محورهای هراز و فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می دهد.

* ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین-کرج

معاون مرکز مدیریت راه ها همچنین از بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری و ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدوده پل فردیس خبر داد.

* ثبت بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 17 تا 18 

مخبری بیان کرد: کل تردد ثبت شده در جاده ها در شبانه روز گذشته بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد 2286 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون شهری نسبت به روز قبل 2.3 درصد کاهش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 15.4 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4  صبح ثبت شد.

* انسداد جاده پونل-خلخال و محور رامیان-اولنگ-شاهرود

وی یادآور شد: در حال حاضر محور رویان-بلده در استان مازندران، جاده رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد، محور شهداد-نهبندان، جاده فرعی شمشک-دیزین، جاده خرم آباد-پل دختر، محور پونل-خلخال و محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان به دلیل نبود ایمنی کافی در مسیر مسدود  است.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط نیوز