بسته شدن آزادراه تهران-شمال  -  ترافیک در جاده  چالوس سنگین  است
سرویس اقتصادی - معاون مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد به دلیل مسدود شدن آزادراه تهران-شمال در روزهای گذشته، ترافیک در سایر محورهای شمالی به ویژه چالوس بیشتر شده و به گفته مسئولان، احتمال ادامه داشتن عملیات کارگاهی در آزادراه وجود دارد.

به گزارش سرویس اقتصادی برخط نیوز به نقل از همشهری - مهدی مخبر درباره آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی کشور اظهار کرد: قطعه یک آزاد راه تهران – شمال در مسیرهای رفت و برگشت به دلیل انجام عملیات کارگاهی، ریزش برداری و پاکسازی مسیر بر اساس آنچه شرکت آزاد راه تهران – شمال اعلام کرده تا ساعت ۲۴ فردا سوم آبان ماه مسدود است و احتمال دارد عملیات ریزش برداری و نهایتا بازگشایی این مسیر بیشتر به طول بیانجامد.

وی افزود: با توجه به مسدود بودن آزادراه تهران – شمال ترافیک سنگین تری در روزهای گذشته در محورهای شمالی داشتیم و بر اساس آخرین وضعیت گزارش شده، هم اکنون ترافیک سنگینی در محور هراز (مسیر رفت و برگشت) در محدوده تونل شماره یک و مسیر شمال به جنوب محدوده بایجان وجود دارد.

معاون مرکز مدیریت راه های کشور ادامه داد: همچنین در محور چالوس در مسیر جنوب به شمال بیلقان تا سرودار ترافیک سنگینی گزارش شده است اما در محورهای فیروزکوه و آزاد راه قزوین – رشت در محدوده های رفت و برگشت تردد روانی گزارش شده است.

مخبر اعلام کرد: در دیگر محورهای مواصلاتی کشور به غیر از ترافیک سنگین آزاد راه قزوین-کرج در محدوده پل فردیس، ترافیکی گزارش نشده و محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط نیوز